Plugins - EWWW Image Optimizer - Stable (latest release) - en to nl translation catalogue (787 entries)

en: Install SWIS Performance for automatic detection of all background images.
nl: Installeer SWIS Performance voor automatische detectie van alle achtergrond afbeeldingen.

en: External Background Images (Manual)
nl: Externe achtergrond afbeeldingen (handleiding)

en: Manage Premium Compression and WebP/AVIF Conversion in the site settings at ewww.io.
nl: Beheer Premium compressie en WebP/AVIF conversie in de instellingen van de site op ewww.io.

en: Easy IO Bandwidth
nl: Gemakkelijk IO bandbreedte

en: Additional stats unavailable, please try again later.
nl: Extra statistieken niet beschikbaar, probeer het alstublieft later opnieuw.

en: Limits front-end optimizations to logged-in admins to allow troubleshooting without affecting visitors and other users.
nl: Beperkt front-end optimalisaties tot ingelogde admins om probleemoplossing mogelijk te maken zonder bezoekers en andere gebruikers te beïnvloeden.

en: Test Mode
nl: Testmodus

en: Unable to determine
nl: Onmogelijk te bepalen

en: ImageMagick supported file formats
nl: ImageMagick ondersteunde bestand formats

en: Imagick Resource Limits
nl: Imagick gegevensbron beperkingen

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

en: Disable Test Mode
nl: Testmodus uitschakelen

en: EWWW Image Optimizer is currently in Test Mode. Please be sure to disable Test Mode when you are done troubleshooting.
nl: EWWW Afbeelding Optimizer staat nu in testmodus. Zorg er alstublieft voor dat u de testmodus uitschakelt wanneer u klaar bent met het oplossen van problemen.

note: translators: %s: documentation
en: The recommended delivery method is to use server-based rewrite rules. Nginx users may reference the %s for configuration instructions.
nl: De aanbevolen levering methode is het gebruik van server gebaseerde herschrijfregels. Gebruikers van NginX kunnen de %s raadplegen voor configuratie instructies.

en: PNG to WebP conversion requires an API key because your web server does not meet the requirements for free PNG compression.
nl: Voor png naar WebP conversie is een API-sleutel nodig omdat uw webserver niet voldoet aan de eisen voor gratis png compressie.

en: Your web server does not meet the requirements for local WebP conversion.
nl: Uw webserver voldoet niet aan de vereisten voor lokale WebP conversie.

en: Local mode is faster, but uses 2x more CPU on your server.
nl: Lokale modus is sneller, maar gebruikt 2x meer CPU op uw server.

en: WebP Conversion Mode
nl: WebP conversie modus

en: New uploads will be optimized automatically.
nl: Nieuwe uploads worden automatisch geoptimaliseerd.

en: A network or server error has occurred, retrying automatically in 15 seconds.
nl: Er heeft zich een netwerk- of serverfout voorgedaan. Probeer het automatisch opnieuw over 15 seconden.

note: translators: %s: Number of images (wrapped in a span, to be updated via JS)
en: Removed %s WebP images
nl: Verwijderd %s webp afbeeldingen

en: Easy Image Optimizer
nl: Eenvoudige afbeelding optimizer

note: translators: %s: Easy Image Optimizer (link)
en: Get on the fast track with %s and get updates quicker than everyone else.
nl: Verkrijg de snelheid met %s en verkrijg sneller updates dan alle anderen.

note: translators: %s: Imsanity (link)
en: %s automatically resizes huge uploads with more granular settings than the Maximum Image Dimensions.
nl: %s past automatisch het formaat aan van enorme uploads met fijnere instellingen dan de Maximumafbeeldingsafmetingen.

en: Force Regenerate Thumbnails
nl: Forceer het regenereren van thumbnails

note: translators: %s: Force Regenerate Thumbnails (link)
en: Delete all old image sizes and regenerate thumbnails for your images with %s.
nl: Verwijder alle oude afbeelding groottes en regenereer thumbnails voor uw afbeeldingen met %s.

en: Run Wizard
nl: Uitvoeren wizard

en: When scaling image to max dimensions, save original image for thumbnail and WebP generation.
nl: Bij het schalen van afbeelding naar maximale afmetingen, originele afbeelding opslaan voor thumbnail en WebP generatie.

en: Preserve Originals
nl: Originelen bewaren

en: Limit full-size images to these dimensions. Overrides default WordPress threshold of 2560px.
nl: Beperk afbeeldingsafbeeldingen op volledige grootte tot deze afmetingen. Overschrijft de standaard WordPress drempel van 2560px.

en: Max Image Dimensions
nl: Max afbeeldingafmetingen

en: Scheduled Optimization will not work without background/async mode.
nl: Geplande optimalisatie zal niet werken zonder achtergrond/async modus.

en: Dismiss
nl: Negeren

en: Recommendations
nl: Aanbevelingen

en: Configure Max Image Dimensions.
nl: Configureer de maximale afmetingen van de afbeelding.

en: Settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

note: translators: %s: Directory path.
en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
nl: Kan folder %s niet aanmaken. Is de hoofd folder beschrijfbaar door de server?

note: translators: %s: PHP function name.
en: %s failed while writing image to stream.
nl: %s mislukt tijdens het schrijven van afbeelding naar stream.

en: WebP Optimization Level
nl: WebP optimalisatie niveau

en: This will exclude images from auto-scaling, which may decrease performance if those images are not properly sized.
nl: Hierdoor worden afbeeldingen uitgesloten van automatisch schalen, wat de prestaties kan verminderen als deze afbeeldingen niet de juiste grootte hebben.

en: Skip this many images from lazy loading so that above the fold images load more quickly.
nl: Sla zoveel afbeeldingen over van lazy-loading zodat boven de vouw afbeeldingen sneller laden.

en: Above the Fold
nl: Boven de vouw

en: Enable higher resolution images for devices with High-DPI screens. This will increase image file sizes and load times.
nl: Afbeeldingen met een hogere resolutie inschakelen voor apparaten met High-DPI schermen. Dit vergroot de grootte van afbeeldingbestanden en laadtijden.

en: Domain or IP address blocked, contact support for assistance.
nl: Domein of IP-adres geblokkeerd, neem contact op met ondersteuning voor hulp.

en: Searching for originals to remove...
nl: Zoekopdracht om originelen te verwijderen...

note: translators: 1: number of images scanned so far, 2: total number of images to scan
en: %1$s / %2$s images checked
nl: %1$s / %2$s afbeeldingen gecontroleerd

note: translators: %s: file name translators: %s: filename of deleted image
en: Deleted %s
nl: %s verwijderd

en: WordPress already generates JPG thumbnails for BMP images, but converting the original can help you save disk space.
nl: WordPress genereert al JPG thumbnails voor BMP afbeeldingen, maar door het origineel te converteren kunt u schijfruimte opslaan.

en: Convert BMP images to the JPG format.
nl: Converteer BMP afbeeldingen naar het JPG format.

en: Intelligently convert BMP images to the JPG or PNG formats, depending on the content of the image.
nl: Converteer BMP afbeeldingen intelligent naar JPG of PNG formaten, afhankelijk van de inhoud van de afbeelding.

en: BMP to JPG Conversion
nl: BMP naar JPG converteren

en: Setting managed in Easy Image Optimizer.
nl: Instellingen beheerd in Easy Image Optimizer.

en: Convert BMP image to the JPG format to save space.
nl: Converteer BMP afbeelding naar het JPG format om ruimte te besparen

en: BMP to JPG
nl: BMP naar JPG

en: EWWW Image Optimizer may not properly process images with non-English filenames.
nl: EWWW Image Optimizer verwerkt afbeeldingen met niet-Engelse bestand namen mogelijk niet goed.

en: The database connection for your site does not appear to be using UTF-8.
nl: De verbinding met de database voor uw site lijkt geen UTF-8 te gebruiken.

en: Thank you for using EWWW Image Optimizer!
nl: Bedankt voor het gebruik van EWWW Image Optimizer!

en: unknown error
nl: onbekende fout

en: Please enable the Random Static Number option in Hide My WP to ensure compatibility with Easy IO or disable the Hide Version option for best performance.
nl: Schakel de optie Willekeurig statisch getal in Hide My WP in om compatibiliteit met Easy IO te garanderen of schakel de optie Verberg versie uit voor de beste prestaties.

en: Use dominant-color versions of your images as placeholders via Easy IO. Can improve user experience, but may be slower than blank placeholders.
nl: Gebruik dominante versies van uw afbeeldingen als plaatshouders via Easy IO. Kan de gebruikerservaring verbeteren, maar kan langzamer zijn dan lege plaatshouders.

en: When used with Easy IO, all images become responsive.
nl: Bij gebruik met Easy IO worden alle afbeeldingen responsive.

en: Can automatically scale images based on display size.
nl: Kan afbeeldingen automatisch schalen op basis van de grootte van het scherm.

en: Essential
nl: Essentieel

en: svgcleaner is not available for FreeBSD
nl: sVGcleaner is niet beschikbaar voor FreeBSD

en: svgcleaner on Linux only supports the x86_64 architecture
nl: sVGcleaner op Linux ondersteunt alleen de x86_64 architectuur

en: Your web server does not meet the requirements for free server-based compression with EWWW Image Optimizer.
nl: Uw webserver voldoet niet aan de vereisten voor gratis server gebaseerde compressie met EWWW afbeelding optimizer.

en: Optimization will continue in the background. You may close this page without interrupting optimization.
nl: De optimalisatie zal op de achtergrond doorgaan. U kunt deze pagina sluiten zonder de optimalisatie te onderbreken.

en: Let's go!
nl: Laten we gaan!

en: Optimization will alter your original images and cannot be undone. Please be sure you have a backup of your images before proceeding.
nl: Optimalisatie zal uw originele afbeeldingen veranderen en kan niet ongedaan worden gemaakt. Zorg ervoor dat u een back-up heeft van uw afbeeldingen voordat u verder gaat.

note: translators: 1: number of images 2: number of registered image sizes
en: %1$s uploaded item in the Media Library will be optimized with up to %2$d image files per upload. | %1$s uploaded items in the Media Library have been selected with up to %2$d image files per upload.
nl[0]: Het geüploade item in de mediabibliotheek %1$s zal worden geoptimaliseerd met maximaal %2$d afbeeldingsbestanden per upload.
nl[1]: Het geüploade items in de mediabibliotheek %1$s zullen worden geoptimaliseerd met maximaal %2$d afbeeldingsbestanden per upload.

en: Easy IO is already optimizing your images! Optimization of local images is not necessary unless you wish to save storage space.
nl: Easy IO optimaliseert uw afbeeldingen al! Optimalisatie van lokale afbeeldingen is niet nodig, tenzij u opslagruimte wilt opslaan.

en: Easy IO is already optimizing your images! If you need to save storage space, you may enter your API key below to compress the local images on your site.
nl: Easy IO optimaliseert uw afbeeldingen al! Als u opslagruimte wilt opslaan, kunt u hieronder uw API-sleutel invoeren om de lokale afbeeldingen op uw site te comprimeren.

en: Background Optimization is disabled, but you may use the legacy Bulk Optimizer.
nl: Achtergrondoptimalisatie is uitgeschakeld, maar u kunt de oude bulkoptimalisatie gebruiken.

en: New JPG uploads will be optimized automatically.
nl: Nieuwe JPG uploads worden automatisch geoptimaliseerd.

en: Pause Optimization
nl: Optimalisatie pauze

en: Resume Optimization
nl: Hervatten optimalisatie

en: Failed to refresh queue status, please manually refresh the page for further updates.
nl: Vernieuwen van de wachtrijstatus is mislukt, vernieuw de pagina handmatig voor meer updates.

note: translators: 1: width in pixels 2: height in pixels
en: Resized to %1$s(w) x %2$s(h)
nl: Formaat aangepast naar %1$s(b) x %2$s(h)

note: translators: %s: number of images
en: %s images left to optimize
nl: %s afbeeldingen over om te optimaliseren

en: Searching for images to optimize...
nl: Zoeken naar afbeeldingen om te optimaliseren...

note: translators: %s: number of images translators: %s: number of images/uploads
en: %s media uploads left to scan
nl: %s media uploads over om te scannen

en: Search for images to optimize and add them to the queue, but do not optimize any images yet.
nl: Zoek afbeeldingen om te optimaliseren en voeg ze toe aan de wachtrij, maar optimaliseer nog geen afbeeldingen.

en: Scan Only
nl: Alleen scannen

en: in seconds
nl: in seconden

note: translators: %s: settings page
en: Images are already queued for optimization, please check the %s for more details.
nl: Afbeeldingen zijn al in de wachtrij geplaatst voor optimalisatie, controleer de %s voor meer details.

en: View Queued Images
nl: Afbeeldingen in de wachtrij weergeven

en: No images in queue.
nl: Geen afbeeldingen in de wachtrij.

en: No images optimized!
nl: Geen afbeeldingen geoptimaliseerd!

en: Add exclusion
nl: Uitsluiting toevoegen

en: Remove from queue
nl: Verwijderen uit wachtrij

en: Results
nl: Resultaten

note: translators: %d: number of images
en: %s total images
nl: %s totaal afbeeldingen

note: translators: 1: current page in list of images 2: total pages for list of images
en: page %1$d of %2$s
nl: pagina %1$d van %2$s

note: translators: 1: number of image records displayed, 2: number of total records found
en: %1$d items displayed of %2$s records found
nl: %1$d items weergegeven van %2$s records gevonden

en: Encountered an error while attempting resize
nl: Fout bij het aanpassen van het formaat

en: Encountered a WP image editing error while attempting resize
nl: Er is een WP afbeelding bewerkingsfout opgetreden bij het aanpassen van het formaat

en: Resized successfully
nl: Formaat aangepast

note: translators: %1$d: The number of resize/thumbnail images
en: %1$d/%2$d compressed | %1$d/%2$d sizes compressed
nl[0]: %1$d/%2$d gecomprimeerd
nl[1]: %1$d/%2$d grootten gecomprimeerd

en: GIF animations are preserved by EWWW Image Optimizer automatically. Please remove the Animated GIF Resize plugin.
nl: GIF animaties worden automatisch bewaard door EWWW Image Optimizer. Verwijder de animated GIF formaat aanpassen plugin.

en: Panic
nl: Paniek

en: What happens when you enable Ludicrous Mode.
nl: Wat gebeurt er als u de Ludicrous mode inschakelt?.

en: Go back to the basics.
nl: Ga terug naar de basis.

note: translators: plaid is what happens when they go to Ludicrous Speed in the movie Spaceballs. May be translated literally, ignored, or with a suitable replacement for your locale.
en: Show every option possible, even plaid.
nl: Laat alle mogelijke opties zien, zelfs geruite.

en: Easy IO is already active in the Perfect Images plugin.
nl: Easy IO is al actief in de Perfect Images plugin.

en: Manage your API keys
nl: Beheer uw API-sleutels

en: Get 5x more compression with a premium plan.
nl: Ontvang 5x meer compressie met een premium abonnement.

en: Start Premium Trial
nl: Gratis Premium proefperiode starten

en: Get 5x more with a free trial
nl: Ontvang 5x meer met een gratis proefperiode

en: Want more compression?
nl: Meer compressie nodig?

en: SVG optimization is disabled
nl: SVG optimalisatie is uitgeschakeld

en: You are about to remove this site from your account. Do you wish to proceed?
nl: U staat op het punt om deze site uit uw account te verwijderen. Wilt u doorgaan?

en: Cannot unserialize (wakeup) the core object.
nl: Kan het core object niet deserialiseren (wakker maken).

en: Cannot clone core object.
nl: Kan core object niet klonen.

en: No images to optimize
nl: Geen afbeeldingen om te optimaliseren

note: translators: 1: current image being proccessed 2: total number of images
en: Processing image %1$d of %2$d
nl: Verwerken van afbeelding %1$d van %2$d

en: Resuming previous operation.
nl: Hervatten vorige operatie.

en: Can match any text within the target element, like elementor-widget-container or et_pb_column.
nl: Kan overeenkomen met elke tekst binnen het doelelement, zoals Elementor widget-container of et_pb_column.

en: Local mode stores image backups on your server. With an active API key you may store image backups on our secure cloud storage for 30 days.
nl: De lokale modus slaat afbeelding back-ups op uw server op. Met een actieve API-sleutel kunt u afbeelding back-ups 30 dagen lang opslaan op onze beveiligde cloudopslag.

en: Exclude entire pages with page:/xyz/ syntax.
nl: Sluit hele pagina's uit met pagina:/xyz/ syntaxis.

en: Image Backups
nl: Back-ups van afbeeldingen

note: translators: %s: An image filename
en: Backup could not be retrieved for %s.
nl: Back-up kon niet worden opgehaald voor %s.

note: translators: %s: An HTTP error message
en: Restore failed with HTTP error: %s
nl: Terugzetten mislukt met HTTP fout: %s

note: translators: 1: number of image uploads, 2: number of database records
en: WebP copies of %1$d media uploads will be removed first, then %2$d records in the optimization history will be checked to remove any remaining WebP images.
nl: WebP kopieën van %1$d media uploads zullen eerst worden verwijderd, daarna zullen %2$d records in de optimalisatie geschiedenis worden gecontroleerd om eventueel resterende WebP afbeeldingen te verwijderen.

en: Deleting converted images
nl: Geconverteerde afbeeldingen verwijderen

note: translators: %d: number of converted images
en: This process will remove the originals after you have converted images (PNG to JPG and friends). %d images will checked for originals to remove.
nl: Dit proces zal de originelen verwijderen nadat uw afbeeldingen heeft geconverteerd (PNG naar JPG en vrienden). %d afbeeldingen zullen gecontroleerd worden op originelen om te verwijderen.

en: Deleting originals
nl: Originelen verwijderen

note: translators: %d: number of image uploads
en: This process removes the originals that WordPress preserves for thumbnail generation. %d media uploads will checked for originals to remove.
nl: Dit proces verwijdert de originelen die WordPress bewaart voor het genereren van thumbnails. %d media uploads zullen gecontroleerd worden op originelen om te verwijderen.

en: You should take a site backup before performing a bulk action on your images. Do you wish to continue?
nl: U moet een site back-up maken voordat u een bulk actie uitvoert op uw afbeeldingen. Wilt u doorgaan?

note: translators: %d: number of images
en: There are %d images that may be restored.
nl: Er zijn %d afbeeldingen die kunnen worden teruggezet.

note: translators: %s: An image filename
en: Restore attempted for %s, but could not be confirmed.
nl: Terugzetten geprobeerd voor %s, maar kon niet worden bevestigd.

note: translators: %s: An image filename
en: Backup file for %s has the wrong mime type.
nl: Back-up bestand voor %s heeft het verkeerde mime type.

note: translators: %s: An image filename
en: No backup available for %s.
nl: Geen back-up beschikbaar voor %s.

note: translators: %s: An image filename
en: Could not determine backup location for %s.
nl: Kon back-up locatie voor %s niet bepalen.

note: translators: %s: An image filename
en: %s is not writable.
nl: %s is niet beschrijfbaar.

en: More images have been processed than expected. Unless you have added new images, you should refresh the page to stop the process and contact support.
nl: Er zijn meer afbeeldingen verwerkt dan verwacht. Tenzij u nieuwe afbeeldingen heeft toegevoegd, moet u de pagina vernieuwen om het proces te stoppen en contact opnemen met ondersteuning.

en: Reset position
nl: Reset positie

en: Will resume from previous position.
nl: Zal hervatten vanuit vorige positie.

en: Restore Images
nl: Afbeeldingen terugzetten

en: Backups are currently disabled in the Local settings.
nl: Back-ups zijn momenteel uitgeschakeld in de Lokale instellingen.

en: *As such things are quite rare, it is highly recommended to contact support first, as this may be due to a plugin conflict.
nl: *Omdat dit soort dingen vrij zeldzaam zijn, is het sterk aan te raden eerst contact op te nemen met ondersteuning, omdat dit te wijten kan zijn aan een plugin conflict.

note: translators: %s: 'cloud' or 'local', translated separately
en: Restore all your images from %s backups in case of image corruption or degraded quality.
nl: Zet al uw afbeeldingen terug van %s back-ups in geval van afbeelding corruptie of verminderde kwaliteit.

en: local
nl: lokaal

en: Free server-based compression with EWWW Image Optimizer is only supported on Linux, FreeBSD, Mac OSX, and Windows.
nl: Gratis server-gebaseerde compressie met EWWW Image Optimizer wordt alleen ondersteund op Linux, FreeBSD, Mac OSX, en Windows.

en: Apply improved sharpening to JPG resizing operations and WebP Conversion.
nl: Pas verbeterde verscherping toe bij het aanpassen van de grootte in WordPress en WebP conversie.

en: The legacy settings will be removed if the above width/height settings are modified.
nl: De verouderde instellingen zullen worden verwijderd als de bovenstaande breedte/hoogte instellingen worden gewijzigd.

note: translators: 1: width in pixels 2: height in pixels
en: *Legacy resize options are in effect: %1$d x %2$d. These will be used for bulk operations and for images uploaded outside the post/page editor.
nl: *Verouderde opties voor formaatwijziging zijn van kracht: %1$d x %2$d. Deze worden gebruikt voor bulkbewerkingen en voor afbeeldingen die buiten de bericht/pagina editor worden geüpload.

en: De-register Site
nl: Uitschrijven site

en: Verify that this site is added to your account:
nl: Controleer of deze site is toegevoegd aan uw account:

en: No API key for Easy IO removal
nl: Geen API-sleutel voor Easy IO verwijdering

en: Could not remove site from Easy IO: error unknown.
nl: Kon site niet verwijderen uit Easy IO: fout onbekend.

en: Successfully removed site from Easy IO.
nl: Site met succes verwijderd uit Easy IO.

note: translators: %s: an HTTP error message
en: Could not de-register site, HTTP error: %s
nl: Kan site niet uitschrijven, HTTP fout: %s

en: Site ID unknown.
nl: Site ID onbekend.

note: translators: 1: automatically (link) 2: manually (link)
en: EWWW Image Optimizer is missing svgleaner. Install %1$s or %2$s.
nl: EWWW Image Optimizer mist SVGleaner. Installeer %1$s of %2$s.

note: translators: 1: automatically (link) 2: manually (link)
en: EWWW Image Optimizer is missing pngout. Install %1$s or %2$s.
nl: EWWW Image Optimizer mist pngout. Installeer %1$s of %2$s.

note: translators: %s: link to 'start your premium trial'
en: Your web server does not meet the requirements for free server-based compression with EWWW Image Optimizer. You may %s for 5x more compression, PNG/GIF/PDF compression, and more. Otherwise, continue with free cloud-based JPG compression.
nl: Uw webserver voldoet niet aan de eisen voor gratis server-gebaseerde compressie met EWWW Image Optimizer. U kunt %s voor 5x meer compressie, PNG/GIF/PDF compressie, en meer. Anders, ga verder met gratis cloud-gebaseerde JPG compressie.

note: translators: %s: Name of a web host, like WordPress.com or Pantheon.
en: EWWW Image Optimizer cannot use server-based optimization on %s sites. Activate our premium service for 5x more compression, PNG/GIF/PDF compression, and image backups.
nl: EWWW Image Optimizer kan geen server-gebaseerde optimalisatie gebruiken op %s sites. Activeer onze premium dienst voor 5x meer compressie, PNG/GIF/PDF compressie, en afbeelding back-ups.

en: AVIF conversion is enabled via the Easy IO CDN.
nl: AVIF conversie is mogelijk via de Easy IO CDN.

en: Default is 60, recommended range is 45-80.
nl: Standaard is 60, aanbevolen bereik is 45-80.

en: AVIF Quality Level
nl: AVIF kwaliteitsniveau

en: Improve JPG thumbnail generation by enabling the ImageMagick module for PHP.
nl: Verbeter het genereren van JPG thumbnails door de ImageMagick module voor PHP in te schakelen.

en: Apply improved sharpening during WebP Conversion.
nl: Pas verbeterde verscherping toe tijdens WebP conversie.

en: Uses additional CPU resources and may cause thumbnail generation for large images to fail.
nl: Gebruikt extra CPU bronnen en kan ertoe leiden dat het aanmaken van thumbnails voor grote afbeeldingen mislukt.

en: Sharpen Images
nl: Afbeeldingen verscherpen

en: Applies to optimization of local files, rather than front-end operations like Lazy Load or Easy IO. Thus exclusions must match filesystem paths instead of URLs.
nl: Geldt voor optimalisatie van lokale bestanden, in plaats van front-end operaties zoals lazy-load of Easy IO. Uitsluitingen moeten dus overeenkomen met bestandssysteem paden in plaats van URL's.

en: One exclusion per line, no wildcards (*) needed.
nl: Eén uitsluiting per regel, geen jokertekens (*) nodig.

en: Exclude Images
nl: Afbeeldingen uitsluiten

en: This may be a false positive. If so, the warning should go away once you implement the rewrite rules.
nl: Dit kan een vals alarm zijn. Als dat zo is, zou de waarschuwing weg moeten gaan zodra u de herschrijfregels implementeert.

en: In order to use server-based delivery, Cloudways sites must have WebP Redirection enabled in their Application Settings.
nl: Om servergebaseerde levering te gebruiken, moeten Cloudways sites WebP omleiding ingeschakeld hebben in hun Toepassingsinstellingen.

en: No Thanks
nl: Nee, bedankt

en: Could not save the AVIF quality, please enter an integer between 50 and 100.
nl: Kon de AVIF kwaliteit niet opslaan, voer een geheel getal tussen 50 en 100 in.

en: Please rate us on WordPress.org
nl: Waardeer het op WordPress.org

note: Description of the plugin
en: Smaller Images, Faster Sites, Happier Visitors. Comprehensive image optimization that doesn't require a degree in rocket science.
nl: Kleinere afbeeldingen, snellere sites, blijere bezoekers. Uitgebreide afbeelding optimalisatie waarvoor geen graad in raketwetenschap nodig is.

en: Disable Debugging
nl: Debuggen uitschakelen

en: Debug mode is enabled in the EWWW Image Optimizer settings. Please be sure to turn Debugging off when you are done troubleshooting.
nl: De foutopsporingsmodus is ingeschakeld in de EWWW Image Optimizer instellingen. Zorg ervoor dat u foutopsporing uitschakelt wanneer u klaar bent met het oplossen van problemen.

en: System Info
nl: Systeem informatie

en: Download Log
nl: Download logbestand

en: Clear Log
nl: Logboeken wissen

en: View Log
nl: Logboek bekijken

en: Debug Log
nl: Debug log

note: translators: 1: comma-separated list of missing tools 2: Installation Instructions (link)
en: EWWW Image Optimizer uses open-source tools to enable free mode, but your server is missing these: %1$s. Please install via the %2$s to continue in free mode.
nl: EWWW Image Optimizer gebruikt open-source gereedschap om de gratis modus in te schakelen, maar uw server mist deze: %1$s. Installeer via de %2$s om door te gaan in de gratis modus.

en: Compression of local images cannot be done on your site without an API key. Since Easy IO is already automatically optimizing your site, you may dismiss this notice unless you need to save storage space.
nl: Het comprimeren van lokale afbeeldingen kan niet worden uitgevoerd op uw site zonder een API-sleutel. Aangezien Easy IO uw site al automatisch optimaliseert, kunt u dit bericht negeren, tenzij uw opslagruimte moet besparen.

note: translators: %s: Installation Instructions (link)
en: You may install missing tools via the %s. Otherwise, continue with free cloud-based JPG-only compression.
nl: U kunt ontbrekende gereedschappen installeren via de %s. Ga anders verder met gratis cloudgebaseerde JPG-only compressie.

note: translators: 1: comma-separated list of missing tools 2: Installation Instructions (link)
en: EWWW Image Optimizer uses open-source tools to enable free mode, but your server is missing these: %1$s. Please install via the %2$s to get the most out of free mode.
nl: EWWW Image Optimizer maakt gebruik van open-source gereedschappen om de gratis modus in te schakelen, maar uw server mist deze: %1$s. Installeer via de %2$s om het meeste uit de gratis modus te halen.

note: translators: %s: link to 'start your premium trial'
en: Your web server does not meet the requirements for free server-based compression. You may %s for 5x more compression, PNG/GIF/PDF compression, and more. Otherwise, continue with free cloud-based JPG compression.
nl: Uw webserver voldoet niet aan de vereisten voor gratis servergebaseerde compressie. U kunt %s voor 5x meer compressie, PNG/GIF/PDF compressie en meer. Ga anders verder met gratis cloudgebaseerde JPG compressie.

note: translators: 1: free trial (link) 2: service (link to account)
en: service
nl: dienst

en: WebP response failed mime-type test. Purge all caches and try again.
nl: WebP reactie mime type test mislukte. Verwijder alle caches en probeer het opnieuw.

en: Contact Support
nl: Contact opnemen met ondersteuning

en: De-activate All Sites
nl: Deactiveer alle sites

note: translators: %s: link to docs
en: The following errors were encountered during the bulk operation. Please see %s for troubleshooting steps.
nl: De volgende fouten zijn opgetreden tijdens de bulkbewerking. Zie %s voor stappen voor probleemoplossing.

en: Cancel
nl: Annuleer

en: Activate All Sites
nl: Activeer alle sites

en: Register All Sites
nl: Registreer alle sites

en: Easy IO is not active on some sites. You may activate individual sites via the plugin settings in each site dashboard, or activate all remaining sites below.
nl: Easy IO is niet actief op sommige sites. U kunt afzonderlijke sites activeren via de plugin instellingen in elk site dashboard of alle resterende sites hieronder activeren.

en: Manage Sites
nl: Beheer sites

en: Partially Active
nl: Gedeeltelijk actief

en: Enter your API key above to enable automatic Easy IO site registration.
nl: Voer hierboven uw API-sleutel in om automatische Easy IO site registratie in te schakelen.

en: This will attempt to activate Easy IO on all sites within the multi-site network. Please be sure you have registered all your site URLs before continuing.
nl: Hiermee wordt geprobeerd Easy IO te activeren op alle sites binnen het netwerk met meerdere sites. Zorg ervoor dat u alle URL's van uw site heeft geregistreerd voordat u doorgaat.

en: Easy IO registration complete. Please wait 5-10 minutes and then activate your sites.
nl: Eenvoudige IO registratie afgerond. Wacht 5-10 minuten en activeer vervolgens uw sites.

en: This will register all your sites with the Easy IO CDN and will take some time to complete. Do you wish to proceed?
nl: Dit registreert al uw sites met het Easy IO CDN en zal enige tijd in beslag nemen. Wilt u verder?

en: Operation stopped.
nl: Operatie gestopt.

en: No API key for Easy IO registration
nl: Geen API-sleutel voor eenvoudige IO registratie

note: translators: %s: The blog URL
en: Could not register Easy IO for %s: error unknown.
nl: Kon Easy IO niet registreren voor %s: fout onbekend.

note: translators: %s: an HTTP error message
en: Could not register site, HTTP error: %s
nl: Kon site niet registreren, HTTP fout: %s

note: translators: 1: The blog URL 2: the error message/details
en: Could not activate Easy IO on %1$s: %2$s
nl: Kon Easy IO niet activeren op %1$s: %2$s

en: Blog ID not provided.
nl: Blog ID niet verstrekt.

en: EWWW Image Optimizer needs to upgrade the image log table.
nl: EWWW Image Optimizer moet de afbeelding logtabel upgraden.

en: Please visit the EWWW Image Optimizer plugin settings to activate Easy IO on your new site.
nl: Ga naar de EWWW Image Optimizer plugin instellingen om Easy IO te activeren op uw nieuwe site.

en: Easy IO registration is complete. Visit the plugin settings to activate your new site.
nl: Eenvoudige IO registratie is afgerond. Ga naar de plugin instellingen om uw nieuwe site te activeren.

en: Your site is using Cloudflare, please use JS WebP or Picture WebP rewriting to prevent broken images on older browsers.
nl: Uw site gebruikt Cloudflare, gebruik JS WebP of Picture WebP omleiding om ontbrekende afbeeldingen op oudere browsers te voorkomen.

en: WebP conversion error.
nl: WebP conversie fout.

en: WebP images are delivered by SWIS Performance.
nl: WebP afbeeldingen worden geleverd door SWIS Performance.

en: WebP images are delivered by Cache Enabler.
nl: WebP afbeeldingen worden geleverd door Cache Enabler.

en: Easy IO cannot be activated on localhost installs.
nl: Easy IO kan niet geactiveerd worden op localhost installaties.

en: Running WebP conversion only.
nl: Alleen WebP conversie loopt.

en: WebP Conversion is not enabled.
nl: WebP conversie is niet ingeschakeld.

note: translators: 1: width in pixels, 2: height in pixels
en: All images in the Media Library will be scaled to %1$d x %2$d.
nl: Alle afbeeldingen in de mediabibliotheek worden geschaald naar %1$d x %2$d.

note: translators: 1: width in pixels, 2: height in pixels
en: All images will be scaled to %1$d x %2$d.
nl: Alle afbeeldingen worden geschaald naar %1$d x %2$d.

en: Your site needs an API key or Easy IO subscription for WebP conversion.
nl: Uw site heeft een API-sleutel of Easy IO abonnement nodig voor WebP conversie.

note: translators: %s: Bulk Optimizer (link)
en: Use the %s for existing uploads.
nl: Gebruik de %s voor bestaande uploads.

en: First, add your Site URL to your account:
nl: Voeg eerst uw Site URL toe aan uw account:

note: translators: 1: free trial (link) 2: service (link to account)
en: free trial
nl: gratis proefversie

note: translators: 1: free trial (link) 2: service (link to account)
en: Start your %1$s or activate your %2$s below
nl: Start uw %1$s of activeer uw %2$s hieronder

note: translators: 1: Number of images optimized, 2: image quota
en: optimized %1$d (of %2$s) images.
nl: geoptimaliseerde %1$d (van %2$s) afbeeldingen.

en: Image dimensions too large for WebP conversion.
nl: Afbeelding dimensies te groot voor WebP conversie.

en: May be combined with JS WebP and Lazy Load for CSS background image support.
nl: Kan worden gecombineerd met JS WebP en lazy-load voor CSS achtergrond afbeelding ondersteuning.

en: Some themes may not display <picture> tags properly.
nl: Sommige thema's geven <picture> tags mogelijk niet goed weer.

en: Soft Quota Reached
nl: Soft quotum bereikt

en: Soft quota reached, contact us for more
nl: Soft quota bereikt, neem contact met ons op voor meer informatie

en: Requires Lazy Load.
nl: Vereist lazy-load.

en: Add width/height attributes to reduce layout shifts and improve user experience.
nl: Voeg breedte/hoogte attributen toe om lay-out verschuivingen te verminderen en de gebruikerservaring te verbeteren.

en: Add Missing Dimensions
nl: Voeg ontbrekende dimensies toe

note: translators: Ludicrous is a reference to Ludicrous Speed in the movie Spaceballs. May be translated literally, or with a suitable replacement for your locale.
en: Ludicrous Mode
nl: Ludicrous modus

en: Background images directly attached via inline style attributes will be lazy loaded by default.
nl: Achtergrondafbeeldingen die rechtstreeks zijn bijgevoegd via inline stijl attributen, worden standaard lazy-load geladen.

en: Specify class/id values of elements with CSS background images (comma-separated).
nl: Specificeer klasse//ID waarden van elementen met CSS achtergrond afbeeldingen (door komma's gescheiden).

en: External Background Images
nl: Externe achtergrondafbeeldingen

en: Automatically detect the correct image size within responsive (srcset) markup.
nl: Detecteer automatisch de juiste afbeeldingsgrootte binnen responsive (srcset) markeringen.

en: Automatic Scaling
nl: Automatisch schalen

en: APNG cannot be converted to WebP.
nl: APNG kan niet worden geconverteerd naar WebP.

en: Lazy Load enabled in Easy Image Optimizer.
nl: Lazy-load ingeschakeld in Easy Image Optimizer.

en: Enable Lazy Load.
nl: Lazy-load inschakelen.

en: Lazy Load (enabled in Easy IO)
nl: Lazy-load (ingeschakeld in Easy IO)

en: Please be sure to backup your site before proceeding. Do you wish to continue?
nl: Maak een back-up van uw site voordat u verder gaat. Wilt u doorgaan?

en: When WordPress scales down large images, it keeps the original on disk for thumbnail generation. You may delete them to save disk space.
nl: Wanneer WordPress grote afbeeldingen verkleint, behoud het het origineel op schijf voor het genereren van thumbnails. U kunt ze verwijderen om schijfruimte te besparen.

en: Try disabling each of these options to identify the problem, or use the Panic Button to disable them all at once:
nl: Probeer elk van deze opties uit te schakelen om het probleem te identificeren, of gebruik de paniekknop om ze allemaal tegelijk uit te schakelen:

en: Having problems with a broken site or wrong-sized images?
nl: Heeft u problemen met een kapotte site of afbeeldingen met een verkeerd formaat?

en: cropped
nl: bijgesneden

note: translators: %s: Enable Ludicrous Mode
en: It seems your images are being offloaded to cloud-based storage without retaining the local copies. Force WebP mode has been configured automatically. %s to view/change these settings.
nl: Het lijkt erop dat uw afbeeldingen worden overgezet naar cloudgebaseerde opslag zonder de lokale kopieën te behouden. De Force WebP modus is automatisch geconfigureerd. %s om deze instellingen te bekijken/wijzigen.

note: translators: %s: a comma-separated list of domain names
en: These domains have been auto-detected: %s
nl: Deze domeinen zijn automatisch gedetecteerd: %s

en: Supports CSS background images via the Lazy Load option.
nl: Ondersteunt CSS achtergrondafbeeldingen via de lazy-load optie.

en: Uses JavaScript for CDN and cache friendly WebP delivery.
nl: Gebruikt JavaScript voor CDN en cache vriendelijke WebP levering.

note: translators: %s: an error message from the WebP self-test
en: WebP rules verified, but self-test failed: %s
nl: WebP regels geverifieerd, maar zelftest mislukt: %s

en: documentation
nl: documentatie

note: translators: %s: documentation
en: The recommended delivery method is to use Apache/LiteSpeed rewrite rules. Nginx users may reference the %s for configuration instructions.
nl: De aanbevolen levermethode is het gebruik van herschrijfregels voor Apache/LiteSpeed. Nginx-gebruikers kunnen verwijzen naar het %s voor configuratie instructies.

en: WebP Delivery Method
nl: WebP leveringsmethode

note: translators: 1: Bulk Optimizer 2: Easy IO
en: Use the %1$s for existing uploads or get %2$s for automatic WebP conversion and delivery.
nl: Gebruik de %1$s voor bestaande uploads of krijg %2$s voor automatische WebP conversie en levering.

en: WebP images will be generated automatically for new uploads.
nl: WebP afbeeldingen worden automatisch gegenereerd voor nieuwe uploads.

en: Though you already have a lazy loader on your site, the EWWW IO lazy loader includes auto-scaling for improved responsive images.
nl: Hoewel u al een lazy-loader op uw site heeft, bevat de EWWW IO lazy-loader auto-scaling voor verbeterde responsive afbeeldingen.

en: De-activate
nl: Deactiveer

note: translators: %s: the string 'and more' with a link to the docs
en: An image-optimizing CDN with automatic compression, scaling, WebP conversion %s.
nl: Een afbeelding optimaliserend CDN met automatische compressie, schaalvergroting, WebP conversie %s.

en: Enable Ludicrous Mode
nl: Schakel belachelijke modus in

note: translators: %s: Network Admin
en: Network Admin
nl: Netwerkbeheerder

note: translators: %s: Network Admin
en: Configure network-wide settings in the %s.
nl: Configureer netwerkbrede instellingen in het %s.

en: Local
nl: Lokaal

note: translators: %s: S3 Image Optimizer (link)
en: Optimize unlimited Amazon S3 buckets with our %s.
nl: Optimaliseer onbeperkte Amazon S3 buckets met onze %s.

en: Return to Settings
nl: Ga terug naar Instellingen

en: If you have not found a solution that works for your site, let us know! We would love to help you find a solution.
nl: Als u geen oplossing heeft gevonden die werkt voor uw site, laat het ons weten! We helpen u graag met het vinden van een oplossing.

en: Some themes may not display <picture> elements properly, so try JS WebP Rewriting for WebP delivery.
nl: Sommige thema's geven <picture> elementen mogelijk niet correct weer, dus probeer JS WebP Rewriting voor WebP levering.

en: Enabling Lazy Load alongside JS WebP enables better compatibility with some themes/plugins. Alternatively, you may try Picture WebP Rewriting for a JavaScript-free delivery method.
nl: Door lazy-load naast JS WebP in te schakelen, is een betere compatibiliteit met sommige thema's/plugins mogelijk. Als alternatief kunt u Picture WebP Rewriting proberen voor een JavaScript vrije bezorgmethode.

note: translators: %s: Documentation (link)
en: The lazy loader has browser-native and auto-scaling components that may not be compatible with some themes/plugins. Instructions for disabling these can be found in the %s.
nl: De lazy-loader heeft browser-native en auto-scaling componenten die mogelijk niet compatibel zijn met sommige thema's/plugins. Instructies om deze uit te schakelen zijn te vinden in het %s.

en: Third-party lazy loaders prevent Easy IO from auto-scaling some images, and may cause conflicts. We recommend disabling them and using the EWWW IO lazy loader.
nl: Lazy-loaders van derden voorkomen dat Easy IO sommige afbeeldingen automatisch schaalt en kunnen conflicten veroorzaken. We raden aan om ze uit te schakelen en de EWWW IO lazy-loader te gebruiken.

en: Without Easy IO, several key optimizations are no longer working. First, re-enable Easy IO, and if your site is encounters problems again, try disabling the option to Include All Resources.
nl: Zonder Easy IO werken verschillende belangrijke optimalisaties niet meer. Schakel eerst Easy IO opnieuw in en als uw site opnieuw problemen ondervindt, probeer dan de optie om alle bronnen op te nemen uit te schakelen.

en: We don't want you to settle for reduced functionality, so here are some troubleshooting tips:
nl: We willen niet dat u genoegen neemt met verminderde functionaliteit, dus hier zijn enkele tips voor het oplossen van problemen:

en: If you continue to have problems, let us know right away!
nl: Als u problemen blijft houden, laat het ons dan direct weten!

en: All front-end functions have been disabled. Please clear all caches, and check your site to ensure it is functioning normally.
nl: Alle front-end functies zijn uitgeschakeld. Wis alle caches en controleer uw site om er zeker van te zijn dat deze normaal functioneert.

en: Done
nl: Klaar

note: translators: 1: link to https://ewww.io/plans/ 2: discount code (yes, you as a translator may use it) translators: 1: link to https://ewww.io/plans/ 2: discount code (yes, you may use it)
en: Use this code at %1$s: %2$s
nl: Gebruik deze code op %1$s: %2$s

en: List View in the Media Library
nl: Lijstweergave in de mediabibliotheek

note: translators: 1: List View in the Media Library 2: the WP-CLI command
en: You may also use %1$s to selectively optimize images or WP-CLI to optimize your images in bulk: %2$s
nl: U mag ook %1$s gebruiken om afbeeldingen selectief te optimaliseren of WP CLI om uw afbeeldingen in bulk te optimaliseren: %2$s

note: translators: %s: Bulk Optimize (link)
en: New uploads will be optimized automatically. Optimize existing images with the %s.
nl: Nieuwe uploads worden automatisch geoptimaliseerd. Optimaliseer bestaande afbeeldingen met de %s.

en: Go Back
nl: Ga terug

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Send anonymized usage data to help make the plugin better. Opt-in and get a 10% discount code.
nl: Stuur geanonimiseerde gebruiksgegevens om de plugin te verbeteren. Schrijf u in en ontvang een korting code van 10%.

en: Anonymous Reporting
nl: Anonieme rapportage

en: Access documentation and support from your WordPress dashboard. Uses resources from external servers.
nl: Toegang tot documentatie en ondersteuning vanuit uw WordPress dashboard. Gebruikt bronnen van externe servers.

en: Embedded Help
nl: Ingebouwde Help

en: Limit full-size images to these dimensions (in pixels).
nl: Beperk de afbeeldingen op volledig formaat tot deze afmetingen (in pixels).

en: Continue
nl: Ga verder

en: Tell me more about Easy IO
nl: Vertel me meer over Easy IO

en: Nevermind
nl: Laat maar

en: Enabling WebP Conversion without Easy IO will increase your storage requirements. Do you want to continue?
nl: Het inschakelen van WebP conversie zonder Easy IO zal uw opslagvereisten verhogen. Wilt u doorgaan?

en: WebP Conversion (included with Easy IO)
nl: WebP conversie (inbegrepen bij Easy IO)

en: Though you have a lazy loader already, our lazy loader includes CSS background images and auto-scaling.
nl: Hoewel u al een lazy-loader heeft, bevat onze lazy-loader CSS achtergrond afbeeldingen en automatisch schalen.

en: Here are the recommended settings for your site. Please review and then save the settings.
nl: Hier zijn de aanbevolen instellingen voor uw site. Controleer de instellingen en sla ze op.

en: I know what I'm doing, leave me alone!
nl: Ik weet wat ik doe, laat me met rust!

en: Next
nl: Volgende

en: Stick with free mode for now
nl: Blijf voorlopig bij de gratis modus

en: Copied
nl: Gekopieerd

en: Click to Copy
nl: Klik om te kopiëren

en: Add your Site URLs to your account
nl: Voeg uw site URL toe aan uw account

en: and more
nl: en meer

note: translators: %s: the string 'and more' with a link to the docs
en: An image-optimizing CDN that does not modify your local images. Includes automatic compression, scaling, WebP %s.
nl: Een afbeelding optimaliserend CDN dat uw lokale afbeeldingen niet wijzigt. Inclusief automatische compressie, schaling, WebP %s.

en: Premium compression for your local images.
nl: Premium compressie voor uw lokale afbeeldingen.

en: Activate
nl: Activeren

en: Activate 5x more optimization and priority support
nl: Activeer 5x meer optimalisatie en prioriteitsondersteuning

en: Save storage space
nl: Bespaar opslagruimte

en: Speed up your site
nl: Versnel uw site

en: In order to recommend the best settings for your site, please select which goal(s) are most important:
nl: Om de beste instellingen voor uw site aan te bevelen, selecteert u welke doelstelling(en) het belangrijkst zijn:

note: translators: %s: comma-separated list of missing tools
en: EWWW Image Optimizer uses open-source tools to enable free mode, but your server is missing these: %s.
nl: EWWW Image Optimizer gebruikt open-source gereedschap om de gratis modus in te schakelen, maar uw server mist deze: %s.

en: Insertion aborted
nl: Het invoegen is afgebroken

note: translators: %s: an error message from the WebP self-test
en: Insertion successful, but self-test failed: %s
nl: Invoegen geslaagd, maar zelftest mislukt: %s

en: WebP validation failed for an unknown reason
nl: WebP validatie is mislukt om een onbekende reden

en: PNG response failed mime-type test
nl: PNG antwoord niet geslaagd voor mime type test

note: translators: %d: the HTTP status code
en: PNG response received status %d
nl: PNG antwoord ontving status %d

en: PNG response status code missing
nl: PNG reactie statuscode ontbreekt

en: PNG response was too small
nl: PNG antwoord was te klein

en: PNG response was empty
nl: PNG antwoord was leeg

note: translators: %d: the HTTP status code
en: WebP response received status %d
nl: WebP antwoord ontvangen met status %d

en: WebP response status code missing
nl: Statuscode van WebP antwoord ontbreekt

en: WebP response was too small
nl: WebP antwoord was te klein

en: WebP response was empty
nl: WebP antwoord was leeg

en: If you have not run the Bulk Optimizer on existing images, you will likely encounter broken image URLs. Are you ready to continue?
nl: Als u de Bulk Optimizer niet op bestaande afbeeldingen heeft uitgevoerd, zult u waarschijnlijk gebroken afbeeldingen URL's tegenkomen. Bent u klaar om verder te gaan?

en: No credits remaining for API key.
nl: Geen tegoeden meer voor API-sleutel.

note: translators: %s: an HTTP error message
en: Could not validate API key, HTTP error: %s
nl: Kan API-sleutel niet valideren, HTTP fout: %s

en: Please enter your API key and try again.
nl: Voer uw API-sleutel in en probeer het opnieuw.

note: translators: 1: A link to the documentation 2: the error message/details
en: Could not activate Easy IO, please try again in a few minutes. If this error continues, please see %1$s for troubleshooting steps: %2$s
nl: Kan Easy IO niet activeren. Probeer het over een paar minuten opnieuw. Zie als deze fout zich blijft voordoen %1$s voor stappen voor probleemoplossing: %2$s

en: Missing attachment ID number.
nl: ID nummer van bijlage ontbreekt.

en: Easy IO cannot optimize your images while using a custom domain (CNAME) in WP Offload Media. Please disable the custom domain in the WP Offload Media settings.
nl: Easy IO kunt uw afbeeldingen niet optimaliseren terwijl er een aangepast domein (CNAME) wordt gebruikt. Schakel het aangepaste domein in in de WP Offload Media instellingen.

en: could not move svgcleaner
nl: kon SVGcleaner niet verplaatsen

en: Easy IO is automatically optimizing your site! Bulk Optimization of local images is not necessary unless you wish to save storage space. Please be sure you have a backup of your images before proceeding.
nl: Easy IO is automatische optimalisering van uw site! Bulk optimalisatie van lokale afbeeldingen is niet nodig tenzij u opslagruimte wilt besparen. Zorg ervoor dat u een back-up van uw afbeeldingen heeft voordat u verder gaat.

en: Default is 75, allowed range is 50-100.
nl: Standaard is 75, toegestaan bereik is 50-100.

en: WebP Quality Level
nl: WebP qualiteitsniveau

en: Minimal
nl: Minimaal

en: SVG Optimization Level
nl: SVG optimalisatie niveau

en: Go beyond image optimization with the tools I use for improving site speed.
nl: Ga verder dan afbeelding optimalisatie met het gereedschap dat ik gebruik om de snelheid van de site te verbeteren.

en: Easy IO Savings
nl: Easy IO opslagen

en: Local Compression Savings
nl: Lokale compressie opslagen

en: Install svgcleaner
nl: Installeer SVGcleaner

en: Easy IO enabled
nl: Easy IO ingeschakeld

en: Could not save the WebP quality, please enter an integer between 50 and 100.
nl: Kon de WebP qualiteit niet opslaan, geef een integer in tussen 50 en 100.

note: translators: 1: An error message 2: The folder where svgcleaner should be installed
en: Svgcleaner was not installed: %1$s. Make sure this folder is writable: %2$s
nl: Svgcleaner is niet geïnstalleerd: %1$s. Zorg ervoor dat deze folder schrijfbaar is: %2$s

en: Svgcleaner was successfully installed.
nl: Svgcleaner is succesvol geïnstalleerd.

en: Compress API Key
nl: Comprimeer API-sleutel

en: settings page
nl: instellingenpagina

note: translators: %s: settings page
en: Please visit the %s to refresh the Easy IO settings and verify activation status.
nl: Bezoek de %s om de Easy IO instellingen te vernieuwen en de activeringsstatus te verifiëren.

note: translators: 1: old domain name, 2: current domain name
en: Easy IO detected that the Site URL has changed since the initial activation (previously %1$s, currently %2$s).
nl: Easy IO heeft vastgesteld dat de site URL is gewijzigd sinds de eerste activering (voorheen %1$s, momenteel %2$s).

en: No media uploads found.
nl: Geen media uploads gevonden.

en: Stage 2:
nl: Fase 2:

en: Stage 1:
nl: Fase 1:

en: Remove WebP Images
nl: Verwijder WebP afbeeldingen

en: You may remove all the WebP images from your site if you no longer need them. For example, sites that use Easy IO do not need local WebP images.
nl: U kunt alle WebP afbeeldingen van uw site verwijderen als u ze niet langer nodig heeft. Sites die Easy IO gebruiken, hebben bijvoorbeeld geen lokale WebP afbeeldingen nodig.

en: Resizing did not reduce the file size, result discarded
nl: Het wijzigen van het formaat heeft de bestandsgrootte niet verkleind, het resultaat is genegeerd

note: translators: 1: width in pixels 2: height in pixels
en: Resized to %1$s x %2$s
nl: Formaat gewijzigd naar %1$s x %2$s

note: translators: %s: the mime type of the new file
en: Resizing resulted in an invalid file type: %s
nl: Het wijzigen van de grootte resulteerde in een ongeldig bestandstype: %s

note: translators: %s: a WP error message, translated elsewhere
en: Could not save resized image: %s
nl: Kon het gewijzigde formaat van de afbeelding niet opslaan: %s

note: translators: %s: a WP error message, translated elsewhere
en: Resizing error: %s
nl: Formaatwijziging fout: %s

note: translators: %s: a WP error message, translated elsewhere
en: Unable to load resize function: %s
nl: Kan de functie voor formaatwijziging niet laden: %s

en: wp_get_image_editor function is missing
nl: de functie wp_get_image_editor ontbreekt

note: translators: 1: width in pixels 2: height in pixels
en: Resize not required, image smaller than %1$s x %2$s
nl: Formaat wijzigen niet vereist, afbeelding kleiner dan %1$s x %2$s

note: translators: %s: The server PHP version.
en: Your site is running an older version of PHP (%s), which should be updated.
nl: Uw site maakt gebruik van een oudere versie van PHP (%s), deze zou geupdate moeten worden.

en: Enable WebP conversion.
nl: Schakel Lazy-loading in op de tab Easy Mode.

en: Re-optimize prevented
nl: Opnieuw optimaliseren voorkomen

note: translators: %s: link to 'start your free trial'
en: start your premium trial
nl: start uw premium proefperiode

note: translators: %s: link to 'start your free trial'
en: Dismiss this notice to continue with free cloud-based JPG compression or %s.
nl: Dit bericht negeren om door te gaan met gratis cloudgebaseerde JPG-compressie of %s.

en: Remove Converted Originals
nl: Geconverteerde originelen verwijderen

en: Please perform a site backup before proceeding.
nl: Maak een back-up van de site voordat u doorgaat.

en: If you have converted images (PNG to JPG and friends) without deleting the originals, you may remove them when ready.
nl: Als u afbeeldingen heeft geconverteerd (PNG naar JPG en vrienden) zonder de originelen te verwijderen, kunt u ze verwijderen als u klaar bent.

note: translators: %s: file name
en: Could not delete %s, please remove manually or fix permissions and try again.
nl: Kan %s niet verwijderen. Verwijder handmatig of herstel de machtigingen en probeer het opnieuw.

en: Convert your images to the next generation format for supported browsers, while retaining originals for other browsers.
nl: Converteer uw afbeeldingen naar de volgende generatie voor ondersteunde browsers, met behoud van originelen voor andere browsers.

en: WebP conversion requires an API key or Easy IO subscription.
nl: Voor WebP conversie is een API-sleutel of Easy IO abonnement vereist.

en: Enable GIF compression.
nl: Schakel GIF-compressie in.

en: Enable PNG compression.
nl: Schakel PNG-compressie in.

en: Enable JPG compression.
nl: Schakel JPG-compressie in.

en: Would you like clear the queue and start over?
nl: Wilt u de wachtrij wissen en opnieuw beginnen?

en: Would like to clear the queue and start over?
nl: Wilt u de wachtrij wissen en opnieuw beginnen?

note: translators: 1-4: number(s) of images translators: 1-2: number of images
en: %1$d images have been selected, with %2$d resized versions.
nl: Er zijn %1$d afbeeldingen geselecteerd, met %2$d herschaalde versies.

en: GIF to WebP conversion requires an API key.
nl: Voor conversie van GIF naar WebP is een API-sleutel nodig.

en: Click to enable forced GIF rewriting once WebP version have been generated.
nl: Klik om gedwongen GIF herschrijven in te schakelen zodra de WebP versie is gegenereerd.

en: Subscribe now!
nl: Abonneer nu!

en: Get performance tips, exclusive discounts, and the latest news when you signup for our newsletter!
nl: Ontvang prestatietips, exclusieve kortingen en het laatste nieuws wanneer u zich aanmeldt voor onze nieuwsbrief!

note: translators: %s: mod_rewrite or mod_headers
en: Your site appears to be missing %s, please contact your webhost or system administrator to enable this Apache module.
nl: %s lijkt te ontbreken op uw site. Neem contact op met uw webhost of systeembeheerder om deze Apache module in te schakelen.

en: Submit Feedback
nl: Geef feedback

en: WordPress, your theme, and other plugins generate various image sizes for each image uploaded.
nl: WordPress, uw thema en andere plugins genereren verschillende afbeeldingsformaten voor elke geüploade afbeelding.

en: Background optimization (faster uploads):
nl: Achtergrondoptimalisatie (snellere uploads):

en: Invalid request.
nl: Ongeldig aanvraag.

en: No PHP trace available, enable Debugging option to store trace logs.
nl: Geen PHP trace beschikbaar , schakel de foutopsporing optie in om traceer logs op te slaan.

en: PHP trace:
nl: PHP tracering:

note: translators: %d: number of re-optimizations
en: Number of attempted optimizations: %d
nl: Aantal pogingen tot optimalisatie: %d

en: Last Optimized
nl: Laatst geoptimaliseerd

note: translators: %d: number of attachments from Media Library
en: %d attachments
nl: %d bijlagen

en: Show Re-optimized Images
nl: Opnieuw geoptimaliseerde afbeeldingen weergeven

en: Some plugins have bugs that cause them to re-create thumbnails and trigger re-optimization when the images are modified. Turn on the Debugging option to record trace logs for further investigation.
nl: Sommige plugins bevatten bugs waardoor ze thumbnails opnieuw maken en re-optimalisatie activeren wanneer de afbeeldingen worden gewijzigd. Schakel de optie foutopsporing in om traceer log boeken vast te leggen voor verder onderzoek.

en: Migrate Optimization Records
nl: Optimalisatie records migreren

note: translators: 1: number of years 2: postmeta table name 3: ewwwio_images table name
en: Sites using EWWW IO for more than %1$d years may have optimization data that still needs to be migrated between the %2$s and %3$s tables.
nl: Sites die EWWW IO langer dan %1$d jaar gebruiken, hebben mogelijk optimalisatie gegevens die nog moeten worden gemigreerd tussen de tabellen %2$s en %3$s.

en: There are no images in the queue currently.
nl: Op dit moment bevinden zich geen afbeeldingen in de wachtrij.

note: translators: %d: number of images
en: There are %d images in the queue currently.
nl: Op dit moment bevinden zich %d afbeeldingen in de wachtrij.

note: translators: %s: idle/running
en: Current queue status: %s
nl: Huidige wachtrijstatus:%s

en: running
nl: werkt

en: idle
nl: inactief

en: Cannot resize the image. Both width and height are not set.
nl: Kan het formaat van de afbeelding niet wijzigen. Zowel breedte als hoogte zijn niet ingesteld.

en: One exclusion per line, no wildcards (*) needed. Use any string that matches the desired element(s) or exclude entire element types like "div", "span", etc.
nl: Eén uitsluiting per regel, geen jokertekens (*) nodig. Gebruik een string die overeenkomt met het/de gewenste element (en) of sluit hele elementtypen uit zoals"div","span", enz.

en: JS WebP and Picture Web Exclusions
nl: JS WebP en Picture Web uitsluitingen

en: A JavaScript-free rewriting method using picture tags.
nl: Een JavaScript vrije herschrijfmethode met afbeeldingstags.

en: Picture WebP Rewriting
nl: Afbeelding WebP herschrijven

en: Update detected, re-testing
nl: Update gedetecteerd, opnieuw getest

en: Tools
nl: Gereedschappen

note: translators: %s: A link to the EWWW IO Tools page
en: The EWWW Image Optimizer has detected excessive re-optimization of multiple images. Please use the %s page to Show Re-Optimized Images.
nl: De EWWW Image Optimizer heeft overmatige re-optimalisatie van meerdere afbeeldingen gedetecteerd. Gebruik de %s pagina om opnieuw geoptimaliseerde afbeeldingen weer te geven.

en: Scheduled Optimization will not work without background/async ability. See the EWWW Image Optimizer Settings for further instructions.
nl: Geplande optimalisatie werkt niet zonder achtergrond/asynchrone mogelijkheden. Zie de EWWW Image Optimizer instellingen voor verdere instructies.

note: translators: s: Installation Instructions (link) translators: %s: Installation Instructions
en: For more details, see the %s.
nl: Zie %s voor meer details.

en: Please adjust permissions on the folder. If you have installed the tools elsewhere, use the override to skip the bundled tools.
nl: Pas de rechten op de map aan. Als u het gereedschap ergens anders heeft geïnstalleerd, gebruik dan de overschrijving om de gebundelde gereedschap over te slaan.

en: Add your Site URL to your account:
nl: Voeg uw site URL toe aan uw account:

en: If compression settings have changed, re-optimize images that were compressed on the old settings. If possible, images compressed in Premium mode will be restored to originals beforehand.
nl: Als de compressie instellingen zijn gewijzigd, optimaliseer u de afbeeldingen die zijn gecomprimeerd met de oude instellingen opnieuw. Indien mogelijk worden afbeeldingen die in Premium modus zijn gecomprimeerd, vooraf teruggezet naar originelen.

en: Smart Re-optimize
nl: Slim opnieuw optimaliseren

en: in seconds, 0 = disabled
nl: in seconden, 0 = uitgeschakeld

en: Pause between images
nl: Pauze tussen afbeeldingen

note: translators: %d: number of images
en: %d total images
nl: %d totale afbeeldingen

en: Clean Optimization Records
nl: Optimalisatie records opschonen

en: If you offload your media to external storage like Amazon S3, and remove the local files, do not run this tool.
nl: Als u uw media offloadt naar externe opslag zoals Amazon S3 en de lokale bestanden verwijdert, voer deze tool dan niet uit.

en: Older sites may have duplicate records or references to deleted files. Use the cleanup tool to remove such records.
nl: Oudere sites hebben mogelijk dubbele records of verwijzingen naar verwijderde bestanden. Gebruik het opschoon programma om dergelijke records te verwijderen.

en: Search
nl: Zoeken

en: One exclusion per line, no wildcards (*) needed. Use any string that matches the desired element(s) or exclude entire element types like "div", "span", etc. The class "skip-lazy" and attribute "data-skip-lazy" are excluded by default.
nl: Eén uitsluiting per regel, geen jokertekens (*) nodig. Gebruik een string die overeenkomt met het/de gewenste element (en) of sluit hele elementtypes uit zoals"div","span", enz. De klasse"skip-lazy" en attribuut"data-skip-lazy"worden standaard uitgesloten.

en: One exclusion per line, no wildcards (*) needed. Any pattern or path provided will not be routed through Easy IO.
nl: Eén uitsluiting per regel, geen jokertekens (*) nodig. Elk verstrekt patroon of pad wordt niet door Easy IO geleid.

en: Exclusions
nl: Uitsluitingen

en: Get an API key to unlock these optimization levels and receive priority support. Achieve up to 80% compression to speed up your site, save storage space, and reduce server load.
nl: Verkrijg een API-sleutel om deze optimalisatie niveaus te ontgrendelen en krijg prioriteitsondersteuning. Bereik tot 80% compressie om uw site te versnellen, opslagruimte te besparen en de serverbelasting te verminderen.

en: Compressed at a lower level than current setting.
nl: Gecomprimeerd op een lager niveau dan de huidige instelling.

en: Restore & Re-optimize
nl: Herstellen en opnieuw optimaliseren

note: translators: 1: current page in list of images 2: total pages for list of images
en: page %1$d of %2$d
nl: pagina %1$d van %2$d

note: translators: %d: number of image records found
en: %d items displayed
nl: %d items weergegeven

note: translators: 1: number of image records displayed, 2: number of total records found
en: %1$d items displayed of %2$d records found
nl: %1$d items weergegeven van %2$d records gevonden

note: translators: %d: number of image records found
en: %d items found
nl: %d items gevonden

en: Use the Bulk Optimizer to generate WebP images for existing uploads.
nl: Gebruik de Bulk Optimizer om reeds aanwezige afbeeldingen te converteren in WebP formaat.

note: translators: %s: number of images
en: There is %s image ready to optimize. | There are %s images ready to optimize.
nl[0]: Er is %s afbeelding klaar om te optimaliseren.
nl[1]: Er zijn %s afbeeldingen klaar om te optimaliseren.

en: Clear Queue
nl: Wachtrij wissen

en: Would you like to clear the queue and rescan for images?
nl: Wilt u de wachtrij wissen en opnieuw naar afbeeldingen scannen?

note: translators: %s: number of images translators: %s: number of images, formatted for locale
en: Optimize %s images
nl: Optimaliseer %s afbeeldingen

en: The total number of images found will be displayed before optimization begins.
nl: Het totaal aantal gevonden afbeeldingen wordt getoond, voordat de optimalisatie van start gaat.

note: translators: 1: number of images 2: number of registered image sizes
en: %1$s uploaded item in the Media Library has been selected with up to %2$d image files per upload. | %1$s uploaded items in the Media Library have been selected with up to %2$d image files per upload.
nl[0]: %1$s geüploade item in de mediabibliotheek heeft geselecteerd met maximaal %2$d afbeelding bestanden per upload.
nl[1]: %1$s geüploade items in de mediabibliotheek heeft geselecteerd met maximaal %2$d afbeeldingbestanden per upload.

en: Resume where you left off:
nl: Ga verder waar u was gebleven:

en: Use low-quality versions of your images as placeholders via Easy IO. Can improve user experience, but may be slower than blank placeholders.
nl: Gebruik versies van lage kwaliteit van uw afbeeldingen als tijdelijke aanduidingen via Easy IO. Kan de gebruikerservaring verbeteren, maar kan langzamer zijn dan lege tijdelijke aanduidingen.

en: Improves actual and perceived loading time as images will be loaded only as they enter (or are about to enter) the viewport.
nl: Verbetert de werkelijke en waargenomen laadtijd omdat afbeeldingen alleen worden geladen wanneer ze de viewport binnenkomen (of op het punt staan ​​binnen te gaan).

en: Easy Mode
nl: Gemakkelijke modus

en: Suggested Easy IO Text:
nl: Voorgestelde eenvoudige IO-tekst:

en: Image could not be converted to WebP.
nl: Afbeelding kon niet worden geconverteerd naar WebP.

en: WebP image larger than original, saved anyway with Force WebP option.
nl: WebP afbeelding groter dan origineel, toch opgeslagen met Force WebP optie.

en: WebP image was larger than original.
nl: WebP afbeelding was groter dan origineel.

en: WebP image already exists.
nl: WebP afbeelding bestaat al.

en: File is not writable.
nl: Bestand is niet schrijfbaar.

en: Could not find file.
nl: Bestand niet aangetroffen.

en: Path traversal in filename not allowed.
nl: Pad doorlopen in bestandsnaam niet toegestaan.

en: Skip compression and only attempt WebP conversion.
nl: Sla compressie over; probeer alleen te converteren naar WebP.

en: WebP Only
nl: Enkel WebP

note: translators: 1: An image URL on a CDN 2: An image URL 3: An example folder URL
en: For example, with a CDN URL of %1$s and a local URL of %2$s you would enter %3$s.
nl: Bijvoorbeeld, met als CDN URL %1$s en als lokale URL %2$s, zou u %3$s invoeren.

en: Optionally include a folder with the URL if your CDN path is different from your local path.
nl: Voeg optioneel een map met de URL toe als uw CDN pad verschilt van uw lokale pad.

en: Enter additional URL patterns, like a CDN URL, that should be permitted for WebP Rewriting. One URL per line, must include the domain name (cdn.example.com).
nl: Geef extra URL patronen in, zoals een CDN URL, die moeten worden toegestaan ​​voor JS WebP herschrijving. Eén URL per regel, moet de domeinnaam bevatten (cdn.voorbeeld.com).

en: Not optimized
nl: Niet geoptimaliseerd

en: It looks like you already started optimizing your images, you will need to generate WebP images via the Bulk Optimizer.
nl: Het lijkt erop dat u al bent begonnen met het optimaliseren van uw afbeeldingen, u moet WebP afbeeldingen genereren via de Bulk Optimizer.

en: All records have been removed from the optimization history.
nl: Alle records zijn verwijderd uit de optimalisatie geschiedenis.

en: Remove from history
nl: Verwijderen uit geschiedenis

en: View optimization history.
nl: Bekijk de optimalisatie geschiedenis.

en: Warning: this cannot be undone. Re-optimizing images will use additional API credits.
nl: Waarschuwing: dit kan niet ongedaan worden gemaakt. Het opnieuw optimaliseren van afbeeldingen zal extra API tegoeden gebruiken.

en: Warning: this cannot be undone and will cause a bulk optimize to re-optimize all images.
nl: Waarschuwing: dit kan niet ongedaan worden gemaakt en zorgt ervoor dat een bulk optimalisatie alle afbeeldingen opnieuw optimaliseert.

en: Erase Optimization History
nl: Optimalisatie geschiedenis wissen

en: The optimization history prevents the plugin from re-optimizing images, but you may erase the history to reduce database size or to force the plugin to re-optimize all images.
nl: De optimalisatie geschiedenis voorkomt dat de plugin afbeeldingen opnieuw optimaliseert, maar u kunt de geschiedenis wissen om de databasegrootte te verkleinen of om de plugin te dwingen alle afbeeldingen opnieuw te optimaliseren.

en: Nothing has been optimized yet!
nl: Er is nog niets geoptimaliseerd!

en: Optimize the original version of images that have been scaled down by WordPress.
nl: Optimaliseer de originele versie van afbeeldingen die zijn verkleind door WordPress.

en: Include Originals
nl: Originelen opnemen

en: View Optimized Images
nl: Bekijk geoptimaliseerde afbeeldingen

en: Post Review
nl: Beoordeling plaatsen

en: If you could take a few moments to rate it on WordPress.org, we would really appreciate your help making the plugin better. Thanks!
nl: Als u even de tijd wilt nemen om het op WordPress.org te waarderen, zouden we uw hulp bij het verbeteren van de plugin zeer op prijs stellen. Bedankt!

en: Hi, you've been using the EWWW Image Optimizer for a while, and we hope it has been a big help for you.
nl: Hallo, u gebruikt de EWWW Image Optimizer al een tijdje en we hopen dat dit een grote hulp voor u is geweest.

en: EWWW Image Optimizer has detected a WP/LR Sync process. To optimize new thumbnails, you may run the Bulk Optimizer from the Media menu. This notice may be dismissed after the Sync process is complete.
nl: EWWW Image Optimizer heeft een WP/LR synchronisatieproces gedetecteerd. Om nieuwe thumbnails te optimaliseren, kunt u de Bulk Optimizer uitvoeren vanuit het menu Media. Deze melding kan worden afgewezen nadat het synchronisatieproces is afgerond.

en: Easy IO setup and verification is complete.
nl: Eenvoudige IO instelling en verificatie is afgerond.

en: Allow resizing of existing images outside the Media Library. Use this to resize images specified under the Folders to Optimize setting when running Bulk or Scheduled Optimization.
nl: Toestaan van verkleinen/vergroten van bestaande afbeeldingen buiten de mediabibliotheek toe. Gebruik dit om de grootte te wijzigen van afbeeldingen die zijn opgegeven onder de instelling Map om te optimaliseren bij het uitvoeren van Bulk of Geplande optimalisatie.

en: Media Cloud image
nl: Media Cloud afbeelding

en: WP Stateless image
nl: WP stateless afbeelding

note: translators: %s: A file system path
en: Could not save Folder to Optimize: %s. Access denied.
nl: Kan map niet opslaan voor optimalisatie: %s. Toegang geweigerd.

en: WebP images are served automatically by Easy IO.
nl: WebP afbeeldingen worden automatisch door ExactDN aangeboden.

en: Amazon-hosted image
nl: Afbeelding gehost bij Amazon

en: Upgrade to premium image optimization
nl: Upgrade naar premium afbeeldingsoptimalisatie

en: Write a review
nl: Schrijf een beoordeling

en: Translate EWWW I.O.
nl: Vertaal EWWW I.O.

en: Here are some ways you can contribute to the development of this plugin:
nl: Hier zijn enkele manieren om een bijdrage te leveren aan de ontwikkeling van deze plugin:

en: Lazy Load
nl: Lazy-load

en: Contribute
nl: Bijdragen

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Offloaded Media
nl: Offloaded media

en: EWWW Image Optimizer has detected a WooCommerce thumbnail regeneration. To optimize new thumbnails, you may run the Bulk Optimizer from the Media menu. This notice may be dismissed after the regeneration is complete.
nl: EWWW Image Optimizer heeft een WooCommerce thumbnail regeneratie gedetecteerd. Om nieuwe thumbnails te optimaliseren, kunt u de Bulk Optimizer uit het mediamenu uitvoeren. Deze melding kan worden genegeerd nadat de regeneratie is afgerond.

en: ShortPixel image optimization has been disabled to prevent conflicts with Easy IO (EWWW Image Optimizer).
nl: ShortPixel afbeeldingsoptimalisatie is uitgeschakeld om conflicten met ExactDN (EWWW Image Optimizer) te voorkomen.

en: Images compressed by TinyJPG and TinyPNG have been skipped, refresh and use the Force Re-optimize option to override.
nl: Afbeeldingen gecomprimeerd door TinyJPG en TinyPNG zijn overgeslagen, vernieuw en gebruik de optie forceer optimalisatie om te overschrijven.

en: JS WebP Rewriting
nl: JS WebP herschrijving

en: Could not validate EWWW Image Optimizer API key, please check your key to ensure it is correct.
nl: Kon de EWWW Image Optimizer API-sleutel niet valideren, controleer uw sleutel om zeker te zijn dat deze correct is.

en: These levels use the compression API.
nl: Deze niveaus maken gebruik van de compressie API.

en: Color profiles are preserved when using the API or Easy IO.
nl: Kleurprofielen worden behouden bij gebruik van de API of Easy IO.

en: Bulk Optimization will alter your original images and cannot be undone. Please be sure you have a backup of your images before proceeding.
nl: Bulkoptimalisatie zal uw originele afbeeldingen wijzigen en kan niet ongedaan worden gemaakt. Zorg ervoor dat u een back-up van uw afbeeldingen heeft voordat u doorgaat.

en: Could not calculate resized image dimensions
nl: De afmetingen van de aangepaste afbeelding formaten konden niet worden berekend

en: Use Easy IO for all resources in wp-includes/ and wp-content/, including JavaScript, CSS, fonts, etc.
nl: Gebruik ExactDN voor alle bronnen in wp-includes/ wp-content/, inclusief JavaScript, CSS, lettertypen, enz.

en: Include All Resources
nl: Alle bronnen opnemen

en: High Compression
nl: Hoge compressie

en: Premium Plus
nl: Premium plus

en: Pixel Perfect Plus
nl: Pixel perfect plus

en: Pixel Perfect
nl: Pixel perfect

en: File is not an image.
nl: Bestand is geen afbeelding.

en: Unknown resize error
nl: Onbekende herschaling fout

en: Could not verify API key
nl: Kon API-sleutel niet verifiëren

en: Image Editor Save Failed
nl: Afbeelding editor opslaan mislukt

en: Image resize failed.
nl: Afbeelding formaat wijzigen mislukt.

en: insufficient memory available for installation
nl: onvoldoende geheugen beschikbaar voor installatie

en: zlib or phar extension missing from PHP
nl: De extensie zlib of phar ontbreekt in PHP

en: Help
nl: Hulp

en: Image conversion requires one of the following PHP libraries: GD, Imagick, or GMagick.
nl: Afbeeldingsconversie vereist een van de volgende PHP bibliotheken: GD, Imagick of GMagick.

note: translators: 1: JPG, GIF or PNG 2: JPG or PNG
en: %1$s to %2$s Conversion
nl: %1$s naar %2$s conversie

en: Remember that each image size will affect your API credits.
nl: Onthoudt dat elke afbeeldingsgrootte van invloed is op uw API tegoed.

en: Include Media Folders
nl: Inclusief media mappen

en: WebP Conversion
nl: WebP conversie

en: Convert
nl: Converteer

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Remove metadata from JPG images.
nl: Verwijder metadata van JPG afbeeldingen.

en: Install gifsicle.
nl: Installeer gifsicle.

en: Install pngquant.
nl: Installeer pngquant.

en: Install pngout
nl: Installeer pngout

en: Install optipng.
nl: Installeer optipng.

en: Install jpegtran.
nl: Installeer jpegtran.

en: JPG quality level should be between 50 and 90 for optimal resizing.
nl: Het JPG kwaliteitsniveau moet tussen 50 en 90 liggen voor optimale grootte.

en: Enable Easy IO for automatic resizing.
nl: Schakel ExactDN in voor automatische formaat aanpassing.

en: Enable premium compression with an API key or Easy IO.
nl: Inschakelen premium compressie met een API-sleutel of ExactDN.

en: Purchase more
nl: Meer aanschaffen

en: Out of credits
nl: Geen credits meer

en: Enable premium compression for PNG images.
nl: Premium compressie inschakelen voor PNG afbeeldingen.

en: Enable premium compression for JPG images.
nl: Premium compressie inschakelen voor JPG afbeeldingen.

en: Change the Media Library to List mode for additional image optimization information and actions.
nl: Wijzig de mediabibliotheek in de lijstmodus voor extra informatie en acties voor afbeeldingsoptimalisatie.

en: Pngout was successfully installed.
nl: Pngout is succesvol geïnstalleerd.

en: User-submitted images that are displayed on this site will be transmitted and stored on a global network of third-party servers (a CDN).
nl: Door de gebruiker aangeleverde afbeeldingen die op deze site worden weergegeven, worden verzonden en opgeslagen op een wereldwijd netwerk van servers van derden (een CDN).

en: User-submitted images may be transmitted to image compression servers in the United States and stored there for up to 30 days.
nl: Door de gebruiker aangeleverde afbeeldingen kunnen worden verzonden naar servers voor afbeelding compressie in de Verenigde Staten en daar maximaal 30 dagen worden opgeslagen.

en: Suggested API Text:
nl: Voorgestelde API tekst:

en: If you accept user-submitted images and use the API or Easy IO, those images may be transmitted to third-party servers in foreign countries. If Backup Originals is enabled, images are stored for 30 days. Otherwise, no images are stored on the API for longer than 30 minutes.
nl: Als u door de gebruiker aangeleverde afbeeldingen accepteert en de API of ExactDN gebruikt, kunnen die afbeeldingen worden omgeleid naar externe servers in het buitenland. Wanneer back-up originelen is ingeschakeld, worden afbeeldingen 30 dagen bewaard. Anders worden er geen afbeeldingen langer dan 30 minuten op de API opgeslagen.

en: By default, the EWWW Image Optimizer does not store any personal data nor share it with anyone.
nl: De EWWW Image Optimizer slaat standaard geen persoonlijke gegevens op en deelt deze met niemand.

en: Show Metadata
nl: Weergeven metadata

en: Show Debug Output
nl: Laat debug output zien

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Plugins that remove query strings are unnecessary with Easy IO. You may remove them at your convenience.
nl: Plugins die queryreeksen verwijderen, zijn niet nodig met ExactDN. U kunt ze op eigen inzicht verwijderen.

en: View Usage
nl: Gebruik bekijken

note: translators: 1: Number of images 2: Number of days until renewal
en: optimized %1$d images, renewal is in %2$d day. | optimized %1$d images, renewal is in %2$d days.
nl[0]: %1$d afbeeldingen geoptimaliseerd, verlenging is over %2$d dag.
nl[1]: %1$d afbeeldingen geoptimaliseerd, verlenging is over %2$d dagen.

en: You do not appear to have enough image credits to complete this operation.
nl: U lijkt niet genoeg afbeeldingscredits te hebben om deze bewerking te voltooien.

en: Overrides
nl: Overschrijvingen

en: Re-test
nl: Hertest

en: Active, not yet verified.
nl: Actief, nog niet geverifieerd.

en: Temporarily disabled.
nl: Tijdelijk uitgeschakeld.

en: The next release of EWWW Image Optimizer will require PHP 8.1 or greater. Newer versions of PHP are significantly faster and much more secure. If you are unsure how to upgrade to a supported version, ask your webhost for instructions.
nl: De volgende belangrijke release van EWWW Image Optimizer vereist PHP 8.1 of hoger. Nieuwere versies van PHP zijn aanzienlijk sneller en veel veiliger. Als u niet zeker weet hoe u moet upgraden naar een ondersteunde versie, vraagt u uw webhost om instructies.

en: Remove Rewrite Rules
nl: Omleiding regels verwijderen

en: Removal failed
nl: Verwijdering mislukt

en: Removal successful
nl: Verwijdering gelukt

en: New thumbnails will be optimized by the EWWW Image Optimizer as they are generated. You may wish to disable the plugin and run a bulk optimize later to speed up the process.
nl: Nieuwe thumbnails worden geoptimaliseerd door de EWWW afbeelding Optimizer wanneer deze worden gegenereerd. Mogelijk wilt u de plugin uitschakelen en later een bulk optimalisatie uitvoeren om het proces te versnellen.

en: The Debug Log is empty.
nl: De debug log is leeg.

en: Resize
nl: Formaat aanpassen

en: no credits remaining, please purchase more.
nl: geen credits over, schaf aub meer aan.

en: Previously optimized images will be skipped by default, check this box before scanning to override.
nl: Eerder geoptimaliseerde afbeeldingen worden standaard overgeslagen, schakel dit selectievakje in voordat u gaat scannen om dit te negeren.

en: Highlight images that need to be resized because the browser is scaling them down. Only visible for Admin users and adds a button to the admin bar to detect scaled images that have been lazy loaded.
nl: Markeer afbeeldingen waarvan het formaat moet worden aangepast, omdat de browser deze verkleint. Alleen zichtbaar voor Beheerder gebruikers en voegt een knop toe aan de beheerder toolbar om geschaalde afbeeldingen die worden geladen d.m.v. lazy-load te detecteren.

en: Resize Detection
nl: Formaat wijzigingsdetectie

en: Verified
nl: Geverifieerd

en: Inactive, please disable the Site Accelerator option in the Jetpack settings.
nl: Inactief, schakel de optie Site versneller in de Jetpack instellingen uit.

en: more...
nl: meer...

en: Temporary failure, attempts remaining:
nl: Tijdelijke fout, pogingen resterend:

en: Operation timed out, you may need to increase the max_execution_time or memory_limit for PHP
nl: Bewerking onderbroken, u dient de max_execution_time of memory_limit in PHP te verhogen

en: Enable Embedded Help
nl: Activeer insluitended help

en: Enable the support beacon, which gives you access to documentation and our support team right from your WordPress dashboard. To assist you more efficiently, we may collect the current url, IP address, browser/device information, and debugging information.
nl: Schakel het ondersteuningsbaken in, waarmee u direct vanuit uw WordPress dashboard toegang heeft tot documentatie en ons ondersteuningsteam. Om u efficiënter te kunnen helpen, kunnen we de huidige URL, het IP-adres, browser/apparaatinformatie en informatie over debuggen verzamelen.

en: Please disable Scheduled optimization before continuing.
nl: Schakel de geplande optimalisatie uit voordat u verder gaat.

en: All methods used by the EWWW Image Optimizer are intended to produce visually identical images.
nl: Alle methodes die door de EWWW Image Optimizer worden gebruikt zijn bedoeld om visueel identieke afbeeldingen te produceren.

en: Disabled by Shield's Lock to Location feature
nl: Uitgeschakeld door Shield's 'Lock to Location' functionaliteit

en: Disabled automatically, async requests blocked
nl: Automatisch uitgeschakeld, async aanvragen zijn geblokkeerd

en: Disabled, sleep function missing
nl: Uitgeschakeld, sleep functie mist

en: Disabled by administrator
nl: Uitgeschakeld door de beheerder

en: Why are there so many images?
nl: Waarom zijn er zoveel afbeeldingen?

en: Remove API key
nl: Verwijder API-sleutel

en: *Settings to disable creation and optimization of individual sizes must be configured for each individual site.
nl: *Instelling om het creëren en optimaliseren van individuele formaten uit te schakelen moeten worden geconfigureerd voor elke individuele site.

en: Allow EWWW Image Optimizer to anonymously track how this plugin is used and help us make the plugin better. Opt-in to tracking and receive a 10% discount on premium compression. No sensitive data is tracked.
nl: Sta EWWW Image Optimizer toe om anoniem te registeren hoe deze plugin wordt gebruikt en help ons om de plugin beter te maken. Opt-in en ontvang een 10% korting op premium compression. Gevoelige informatie wordt niet geregistreerd.

en: Allow individual sites to configure their own settings and override all network options.
nl: Sta individuele sites to om hun eigen instellingen te configureren en netwerk opties te overschrijven.

en: Allow Single-site Override
nl: Sta single site overschrijving toe

note: translators: %s: Documentation (link)
en: Documentation
nl: Documentatie

en: Allow
nl: Toestaan

en: Learn more.
nl: Lees meer.

en: Only one version of the EWWW Image Optimizer can be active at a time. Please deactivate other copies of the plugin.
nl: Slechts één versie van de EWWW Image Optimizer kan tegelijkertijd worden geactiveerd. Deactiveer andere kopieën van de plugin.

en: EWWW Image Optimizer requires PHP 7.4 or greater. Newer versions of PHP are significantly faster and much more secure. If you are unsure how to upgrade to a supported version, ask your webhost for instructions.
nl: EWWW Image Optimizer vereist PHP 7.4 of hoger. Nieuwere versies van PHP zijn significant sneller en veel veiliger. Als u niet weet hoe u moet upgraden naar een ondersteunde versie, vraag uw webhost dan om instructies.

en: Provide paths containing images to be optimized using the Bulk Optimizer and Scheduled Optimization.
nl: Voer paden in die afbeeldingen bevatten die moeten worden geoptimaliseerd met de massa optimalisatie en geplande optimalisatie.

en: Scan all images from the latest two folders of the Media Library during the Bulk Optimizer and Scheduled Optimization.
nl: Scan alle afbeeldingen van de laatste twee mappen van de mediabibliotheek gedurende de massa optimalisatie en geplande optimalisatie.

en: *Include Media Library Folders has been disabled because it will cause the scanner to ignore the disabled resizes.
nl: *Include Media Library Folders is uitgeschakeld omdat het er voor zorgt dat de scanner de uitgeschakelde formaat aanpassingen zal negeren.

en: Use this to override the default WordPress quality level of 82. Applies to image editing, resizing, and PNG to JPG conversion. Does not affect the original uploaded image unless maximum dimensions are set and resizing occurs.
nl: Gebruik dit om het standaard WordPress kwaliteitsniveau van 82 te overschrijven. Heeft invloed op afbeelding bewerken, schalen, PNG naar JPG conversie. Heeft geen effect op de origineel geüploade afbeelding tenzij de maximale afmetingen zijn ingesteld en herschaling plaatsvind.

en: Backup Originals
nl: Back-up originelen

note: translators: %s: JPG, PNG, GIF, WebP or PDF translators: %s: JPG, PNG, GIF, PDF or SVG
en: %s compression disabled
nl: %s compressie uitgeschakeld

en: Unable to restore image.
nl: Kan de afbeelding niet herstellen.

en: No image ID was provided.
nl: Een afbeelding ID was niet verstrekt.

note: translators: %s: number of seconds Translators: %s: number of seconds, localized Translators: %s: localized number of seconds Translators: %s: The localized number of seconds translators: %s: localized number of seconds
en: Elapsed: %s second | Elapsed: %s seconds
nl[0]: Verstreken: %s seconde
nl[1]: Verstreken: %s seconden

en: remaining
nl: overgebleven

note: translators: %d: number of images
en: %1$d image in the Media Library has been selected. | %1$d images in the Media Library have been selected.
nl[0]: %1$d afbeelding in de mediabibliotheek is geselecteerd.
nl[1]: %1$d afbeeldingen in de mediabibliotheek zijn geselecteerd.

en: Previous failure due to broken/missing metadata, skipped resizes for attachment:
nl: Vorige fout vanwege beschadigde of missende metadata, formaat aanpassen overgeslagen voor bijlage:

en: Increasing PHP's memory_limit setting will allow for faster scanning with fewer database queries. Please allow up to 10 minutes for changes to memory limit to be detected.
nl: Het verhogen van PHP's memory_limit instelling zal er voor zorgen dat het scannen sneller gaat met minder database queries. Het detecteren van wijzigingen in de memory limit kan tot 10 minuten duren.

en: Stage 2 unable to complete due to memory restrictions. Please increase the memory_limit setting for PHP and try again.
nl: Fase 2 kan niet worden afgerond vanwege geheugen restricties. Verhoog de memory_limit instelling van PHP en probeer opnieuw.

en: Detect Scaled Images
nl: Detecteer geschaalde afbeeldingen

en: *Imsanity settings override these dimensions.
nl: Instellingen van *Imsanity overschrijven deze afmetingen.

en: Disabling creation of the full-size preview for PDF files will disable all PDF preview sizes
nl: Het uitschakelen van het PDF voorbeeld op volledige grootte geldt voor alle PDF voorbeeld maten

note: translators: %d: The number of resize/thumbnail images
en: %d size to compress | %d sizes to compress
nl[0]: %d grootte om te comprimeren
nl[1]: %d grootte om te comprimeren

note: translators: %s: human-readable file size
en: Total Size: %s
nl: Totale grootte: %s

note: translators: %d: number of resizes/thumbnails compressed
en: %d size compressed | %d sizes compressed
nl[0]: %d grootte gecomprimeerd
nl[1]: %d groottes gecomprimeerd

en: Savings
nl: Besparing

en: Image Size
nl: Afbeeldingsgrootte

en: List of attachment IDs not found.
nl: Lijst met bijlage ID's niet gevonden.

en: Received an invalid response from your website, please check for errors in the Developer Tools console of your browser.
nl: Ongeldige reactie van uw site ontvangen, controleer op fouten in de Ontwikkeling gereedschap console van uw browser.

en: Scan for unoptimized images
nl: Scan voor niet geoptimaliseerde afbeeldingen

note: translators: %s: number of images
en: Stage 1, %s items left to scan.
nl: Fase 1, %s artikelen nog te scannen.

en: The active theme, BuddyPress, WP Symposium, and folders that you have configured will also be scanned for unoptimized images.
nl: Het actieve thema, BuddyPress, WP Symposium, en mappen die u heeft geconfigureerd worden ook gescand op niet geoptimaliseerde afbeeldingen.

note: translators: %d: number of images
en: %1$d images in the Media Library have been selected.
nl: %1$d afbeeldingen in de mediabibliotheek geselecteerd.

en: Last Batch Optimized
nl: Laatst geoptimaliseerde batch

note: translators: %d: number of images
en: There is %d image ready to optimize. | There are %d images ready to optimize.
nl[0]: Er is %d afbeelding klaar om geoptimaliseerd te worden.
nl[1]: Er zijn %d afbeeldingen klaar om te optimaliseren.

en: Stage 2, please wait.
nl: Fase 2, even geduld.

en: Could not validate API key, please copy and paste your key to ensure it is correct.
nl: Kan de API-sleutel niet controleren, kopieer en plak uw sleutel om er zeker van te zijn dat het klopt.

en: Successfully validated API key, happy optimizing!
nl: API-sleutel met succes gecontroleerd, veel plezier met optimaliseren!

en: Could not save the JPG quality, please enter an integer between 1 and 100.
nl: Kan de JPG-kwaliteit niet opslaan, geef een getal tussen 1 en 100.

en: Could not save the JPG background color, please enter a six-character, hexadecimal value.
nl: Kan de JPG achtergrondkleur niet opslaan, geef een hexadecimale waarde van 6 tekens.

en: Please enter a valid URL including the domain name.
nl: Geef een geldige URL in welke de domeinnaam bevat.

note: translators: %s: A url or domain name
en: Could not save WebP URL: %s.
nl: Kan WebP URL niet opslaan: %s.

note: translators: %s: A file system path
en: Could not save Folder to Optimize: %s. Please ensure that it is a valid location on the server.
nl: Kan de te optimaliseren map niet opstaan: %s. Controleer of de locatie bestaat op de server.

en: Unknown file type
nl: Onbekend bestandstype

en: Scan did not complete, will try again
nl: Scannen is niet afgerond, zal het opnieuw proberen

note: translators: 1: Size of savings in bytes, kb, mb 2: Percentage savings
en: Reduced by %1$s (%2$s)
nl: Verkleind met %1$s (%2$s)

en: Reset Counters
nl: Herstel telling

en: WebP URLs
nl: WebP URL's

en: WebP images will be generated and saved for all images regardless of their size. JS and Picture WebP rewriters will not check if a file exists, only that the domain matches the home url, or one of the provided WebP URLs.
nl: WebP afbeeldingen worden gegenereerd en opgeslagen voor alle afbeeldingen, ongeacht hun grootte. JS en Picture WebP rewriters zullen niet controleren of een bestand bestaat, alleen of het domein overeenkomt met de home URL of een van de verstrekte WebP URL's.

en: Force WebP
nl: Forceer WebP

en: Restoring
nl: Herstellen

en: This will remove ALL metadata: EXIF, comments, color profiles, and anything else that is not pixel data.
nl: Dit verwijdert ALLE metadata: EXIF, reactie, kleurprofielen en alles wat geen pixel gegevens is.

en: In Progress
nl: Bezig

note: translators: %d: number of minutes
en: Every %d Minutes
nl: Elke %d minuten

en: Allow resizing of existing Media Library images.
nl: Sta herschalen toe van bestaande mediabibliotheek afbeeldingen.

en: GIF optimization is disabled
nl: GIF optimalisatie is uitgeschakeld

en: PNG optimization is disabled
nl: PNG optimalisatie is uitgeschakeld

en: JPG optimization is disabled
nl: JPG optimalisatie is uitgeschakeld

en: Resize Existing Images
nl: Formaat van bestaande afbeeldingen aanpassen

en: Resize Other Images
nl: Formaat andere afbeeldingen aanpassen

en: Max Height
nl: Maximale hoogte

en: Max Width
nl: Maximale breedte

en: PDF Optimization Level
nl: PDF optimalisatie niveau

en: GIF Optimization Level
nl: GIF optimalisatie niveau

en: PNG Optimization Level
nl: PNG optimalisatie-niveau

en: Maximum Lossy Compression
nl: Maximale Lossy compressie

en: Lossy Compression
nl: Lossy compressie

en: Maximum Lossless Compression
nl: Maximale Lossless compressie

en: Lossless Compression
nl: Lossless compressie

en: No Compression
nl: Geen compressie

en: JPG Optimization Level
nl: JPG optimalisatie niveau

en: Error retrieving list of images
nl: Fout bij het verkrijgen van afbeeldingslijst

en: Could not find image
nl: Afbeelding kon niet gevonden worden

en: Optimization Log
nl: Optimalisatie log

en: Last Image Optimized
nl: Laatste geoptimaliseerde afbeelding

en: Image credits available:
nl: Afbeelding credits beschikbaar:

en: unknown
nl: onbekend

en: Run WebP upgrade
nl: Voer WebP upgrade uit

note: translators: used for Bulk Optimize progress bar, like so: Optimized 32/346
en: Optimized
nl: Geoptimaliseerd

en: Skipped:
nl: Overgeslagen:

note: translators: %d: number of images
en: %d Webp images left to rename.
nl: Er blijven %d Webp afbeeldingen te hernoemen.

en: Start Migration
nl: Star Migratie

en: The migration is split into two parts. First, the plugin needs to scan all folders for webp images. Once it has obtained the list of images to rename, it will proceed with the renaming
nl: De migratie is opgesplitst in twee delen. Eerst moet de plugin alle mappen scannen op webp afbeeldingen. Als het eenmaal de lijst met afbeeldingen heeft die hernoemd moeten worden, gaat het verder met het hernoemen

note: Translators: %s: The compression results/savings translators: %s: compression results
en: Full size - %s
nl: Volledige grootte - %s

en: Please specify a valid library option, see "wp-cli help ewwwio optimize" for more information.
nl: Een geldige bibliotheek optie op te geven, zie "wp-cli help ewwwio optimize" voor meer informatie.

en: Bulk status has been reset, the next bulk operation will start from the beginning.
nl: Bulk status is gewijzigd, volgende bulk operatie zal starten vanaf begin.

en: Grand Flagallery not installed.
nl: Grand Flagallery niet geïnstalleerd..

en: NextGEN/Nextcellent not installed.
nl: NextGEN/Nextcellent niet geïnstalleerd..

en: Bulk status has been reset, starting from the beginning.
nl: Bulk status is gewijzigd, bulk operatie start vanaf begin.

[ctx: string will be something like "media" or "nextgen"]
note: translators: 1: type of images, like media, or nextgen 2: number of seconds
en: Optimizing %1$s with a %2$d second pause between images.
nl: Optimalisatie van %1$s met een pause van %2$d seconden tussen de afbeeldingen.

en: Forcing re-optimization of previously processed images.
nl: Forceren van heroptimalisatie van eerder verwerkte afbeeldingen.

en: Finished Optimization!
nl: Optimalisatie Gelukt!

note: Translators: %s: The compression results/savings translators: %s: compression results
en: Thumbnail – %s
nl: Thumbnail - %s

note: Translators: %s: The compression results/savings translators: %s: compression results
en: Optimized size – %s
nl: Geoptimaliseerde grootte – %s

en: extraction of files failed
nl: uitpakken bestanden mislukt

en: could not set permissions
nl: kan machtigingen niet instellen

en: could not move pngout
nl: kon pngout niet verplaatsen

en: You do not have permission to install image optimizer utilities.
nl: U beschikt niet over de rechten om de optimalisatie hulpprogramma's te installeren.

note: translators: %s: Image filename
en: %s is not writable
nl: %s is alleen-lezen

note: translators: %s: Image filename
en: Could not find %s
nl: Kan %s niet vinden

en: Optimization skipped
nl: Optimalisatie overgeslagen

note: translators: %s: Folder location where executables should be installed
en: EWWW Image Optimizer could not install tools in %s
nl: EWWW Image Optimizer kon de hulpprogramma's niet installeren in %s

en: Please adjust permissions or create the folder
nl: De machtigingen aan te passen of de map manueel aan te maken

en: EWWW Image Optimizer could not create the tool folder
nl: EWWW Image Optimizer kon de hulpprogramma map niet aanmaken

en: Debugging Information
nl: Foutopsporing informatie

en: Write a Review
nl: Schrijf een beoordeling

en: Insert Rewrite Rules
nl: Voeg herschrijfregels in

en: The image to the right will display a WebP image with WEBP in white text, if your site is serving WebP images and your browser supports WebP.
nl: De afbeelding aan de rechterzijde zal een Webp afbeelding tonen met WebP in witte tekst, indien uw site WebP afbeeldingen aanbiedt en uw browser WebP ondersteund.

en: WebP Rules verified successfully
nl: WebP regels succesvol geverifiëerd,

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: PNG is generally better than GIF, but animated images cannot be converted.
nl: PNG is meestal beter dan GIF, maar bewegende afbeeldingen kunnen niet omgezet worden.

en: No warnings here, just do it.
nl: Geen waarschuwingen hier, doe het gewoon.

en: Valid values are 1-100.
nl: Geldige waarden zijn 1-100.

en: JPG Quality Level
nl: JPG kwaliteitsniveau

en: Background color is used only if the PNG has transparency. Leave this value blank to skip PNGs with transparency.
nl: Achtergrond kleur wordt alleen gebruikt voor transparante PNG's. Laat deze waarde leeg om transparante PNG's niet om te zetten.

en: HEX format (#123def)
nl: HEX formaat (#123def)

en: JPG Background Color:
nl: JPG achtergrond kleur:

en: JPG is generally much better than PNG for photographic use because it compresses the image and discards data. PNGs with transparency are not converted by default.
nl: JPG is algemeen veel beter dan PNG voor foto's omdat het de afbeelding comprimeert en gegevens verwijdert. Transparante PNG's worden standaard niet omgezet.

en: This is not a lossless conversion.
nl: Deze omzetting vermindert de kwaliteit.

en: PNG is generally much better than JPG for logos and other images with a limited range of colors. Checking this option will slow down JPG processing significantly, and you may want to enable it only temporarily.
nl: PNG is algemeen veel beter dan JPG voor logos en andere afbeeldingen met een beperkt aantal kleuren. Deze optie vertraagt JPG omzetting in belangrijke mate en u zou deze optie eventueel slechts tijdelijk kunnen inschakelen.

en: Removes metadata and increases cpu usage dramatically.
nl: Verwijdert metadata en verhoogt CPU gebruik dramatisch.

en: This will remove the original image from the server after a successful conversion.
nl: Dit verwijdert de originele afbeelding van de server na een gelukte omzetting.

en: Delete Originals
nl: Verwijder originelen

en: Site or Network admins can use this to prevent other users from using the conversion links in the Media Library which bypass the settings below.
nl: Site of Netwerk admins kunnen dit gebruiken om andere gebruikers te beletten deze links te gebruiken om de instellingen hieronder ongedaan te maken.

en: Hide Conversion Links
nl: Verbergen conversie links

note: translators: %s: 'NOTE:', translated separately and bolded
en: %s The plugin will attempt to update image locations for any posts that contain the images. You may still need to manually update locations/urls for converted images.
nl: %s De plugin zal proberen om afbeelding locaties te updaten voor alle berichten die de afbeeldingen bevatten. U moet mogelijk nog steeds handmatig locaties/URL's updaten voor geconverteerde afbeeldingen.

en: NOTE:
nl: NOTITIE:

en: Conversion is only available for images in the Media Library (except WebP). By default, all images have a link available in the Media Library for one-time conversion. Turning on individual conversion operations below will enable conversion filters any time an image is uploaded or modified.
nl: Omzetting is alleen beschikbaar voor afbeeldingen in de Media Bibliotheek (uitgezonderd WebP). Standaard hebben alle afbeeldingen een snelkoppeling in de Media Bibliotheek voor eenmalige omzetting. Inschakeling van individuele omzettingen hieronder zullen omzetting filters inschakelen bij het opladen of wijzigen van een afbeelding.

en: Disable Creation
nl: Schakel creatie uit

en: Disable Optimization
nl: Schakel optimalisatie uit

en: Disable Resizes
nl: Formaat aanpassen uitschakelen

note: translators: %s: the folder where WordPress is installed
en: One path per line, must be within %s. Use full paths, not relative paths.
nl: Een pas per lijn, moet zich onder %s bevinden. Gebruik volledig pad, geen relatief pad.

en: Folders to Optimize
nl: Te optimaliseren mappen

en: This will enable scheduled optimization of unoptimized images for your theme, buddypress, and any additional folders you have configured below. Runs hourly: wp_cron only runs when your site is visited, so it may be even longer between optimizations.
nl: Dit schakelt geplande optimalisatie in van de afbeeldingen van uw thema, van buddypress en van alle bijkomende mappen die u heeft geselecteerd. Wordt elk uur uitgevoerd: maar wp_cron werkt alleen als uw site bezocht wordt, de tijd tussen optimalisaties kan dus eventueel langer zijn.

en: Scheduled Optimization
nl: Geplande optimalisatie

en: Default
nl: Standaard

en: WARNING:
nl: WAARSCHUWING:

en: Remove Metadata
nl: Verwijder metadata

en: Use this to provide information for support purposes, or if you feel comfortable digging around in the code to fix a problem you are experiencing.
nl: Gebruik dit om informatie te verschaffen voor ondersteuning of wanneer u zelf in de code wilt kijken of u een probleem dat u ondervond zelf kan oplossen.

en: Debugging
nl: Foutopsporing

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: manually
nl: handmatig

en: automatically
nl: automatisch

en: Not Verified
nl: Niet geverifieerd

en: Verified,
nl: Geverifiëerd,

en: Click to toggle
nl: Klik om te togglen

note: translators: s: Installation Instructions (link) translators: %s: Installation Instructions
en: Installation Instructions
nl: Installatie instructies

note: translators: 1: An error message 2: The folder where pngout should be installed
en: Pngout was not installed: %1$s. Make sure this folder is writable: %2$s
nl: Pngout was niet geïnstalleerd: %1$s. Kijk na of map niet alleen-lezen is: %2$s

en: Insertion failed
nl: Invoegen mislukt

en: Insertion successful
nl: Invoegen succesvol

en: Optimize Local Images
nl: Optimaliseer lokale afbeeldingen

en: Restore original
nl: Herstel origineel

en: Re-optimize
nl: Optimaliseer opnieuw

en: Optimize now!
nl: Optimaliseer nu!

en: Unsupported file type
nl: Niet ondersteund bestandstype

en: PNG is generally better than GIF, but does not support animation. Animated images will not be converted.
nl: PNG is meestal beter dan GIF, maar ondersteunt geen bewegende afbeeldingen. Bewegende afbeeldingen zullen niet worden omgezet.

en: GIF to PNG
nl: GIF naar PNG

en: WARNING: This is not a lossless conversion and requires GD or ImageMagick. JPG is much better than PNG for photographic use because it compresses the image and discards data. Transparent images will only be converted if a background color has been set.
nl: WAARSCHUWING: dit vermindert de kwaliteit en vereist GD of ImageMagick. JPG is veel beter dan PNG voor foto's omdat het de afbeelding comprimeert en gegevens weglaat. Transparante afbeeldingen worden alleen omgezet als er een achtergrond kleur werd ingesteld.

en: PNG to JPG
nl: PNG naar JPG

en: WARNING: Removes metadata. Requires GD or ImageMagick. PNG is generally much better than JPG for logos and other images with a limited range of colors.
nl: WAARSCHUWING: verwijdert metadata. Vereist GD of ImageMagick. PNG is meestal beter dan JPG voor logos en andere afbeeldingen met een beperkt aantal kleuren.

en: JPG to PNG
nl: JPG naar PNG

note: translators: %s: name of a tool like jpegtran
en: %s is missing
nl: %s ontbreekt

en: Could not retrieve file path.
nl: Kan bestandspad niet vinden.

en: Amazon S3 image
nl: Amazon S3 afbeelding

en: Azure Storage image
nl: Azure Opslag afbeelding

en: Cloudinary image
nl: Cloudinary afbeelding

note: translators: 1: Number of image credits used 2: Number of image credits available 3: days until subscription renewal
en: used %1$d of %2$d, usage will reset in %3$d day. | used %1$d of %2$d, usage will reset in %3$d days.
nl[0]: %1$d van %2$d gebruikt, gebruik wordt gereset in %3$d dag.
nl[1]: %1$d van %2$d gebruikt, gebruik wordt gereset over %3$d dagen.

note: translators: 1: Number of image credits for the compression API
en: %1$d image credit remaining. | %1$d image credits remaining.
nl[0]: %1$d afbeelding credit over.
nl[1]: %1$d afbeeldingen credits over.

en: Original Restored
nl: Origineel teruggezet

en: No attachment ID was provided.
nl: ID van bijlage werd niet gegeven.

en: You do not have permission to optimize images.
nl: U beschikt niet over de benodigde rechten om afbeeldingen te optimaliseren.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Migrate WebP Images
nl: Migratie van Webp afbeeldingen

en: Settings saved
nl: Uw instellingen zijn opgeslagen

note: Translators: %s: The compression results/savings translators: %s: compression results
en: Full size – %s
nl: Volledige grootte – %s

en: Optimized image:
nl: Geoptimaliseerde afbeelding:

en: Could not remove image from table.
nl: Kon afbeelding niet verwijderen uit tabel.

en: Temporary failure, seconds left to retry:
nl: Tijdelijke fout, seconden om opnieuw te proberen:

en: Operation Interrupted
nl: Bewerking onderbroken

en: Optimization stopped, reload page to resume.
nl: Optimalisatie gestopt, herlaad de pagina om opnieuw te proberen.

en: License Exceeded
nl: Licentie overschreden

en: Operation timed out, you may need to increase the max_execution_time for PHP
nl: Bewerking onderbroken, uw dient de max_execution_time in PHP te verhogen

note: translators: %d: number of images
en: %d images
nl: %d afbeeldingen

en: Previously optimized images will be skipped by default.
nl: Reeds geoptimaliseerde afbeeldingen worden automatisch overgeslagen.

en: You do not appear to have uploaded any images yet.
nl: U schijnt nog geen afbeeldingen ge-upload te hebben.

en: Force re-optimize
nl: Optimaliseer opnieuw

en: Stop Optimizing
nl: Stop Optimalisering

en: Importing
nl: Aan het importeren

en: Resume previous bulk operation
nl: Hervat de voorgaande bulk operatie

en: Start optimizing
nl: Start optimalisatie

en: Bulk Optimize
nl: Optimaliseer in bulk

en: Finished
nl: Beëindigd

en: Optimizing
nl: Optimalisering

en: Access denied.
nl: Toegang geweigerd.

note: translators: %s: human-readable filesize translators: %s: size of the image
en: Image Size: %s
nl: Grootte afbeelding : %s

en: Image Optimizer
nl: Afbeelding optimizer

en: Image Type
nl: Afbeeldingstype

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: License exceeded
nl: Licentie overschreden

en: No savings
nl: Geen winst

en: Previously Optimized
nl: Eerder geoptimaliseerd

en: Access token has expired, please reload the page.
nl: Toegangstoken is verlopen, vernieuw de pagina.

en: Show Optimized Images
nl: Toon Geoptimaliseerde Afbeeldingen

note: translators: %s: number of images
en: The plugin keeps track of already optimized images to prevent re-optimization. There are %s images that have been optimized so far.
nl: De plugin houdt bij welke afbeeldingen reeds geoptimaliseerd zijn om dubbele optimalisatie te vermijden. Er werden reeds %s afbeeldingen geoptimaliseerd.

en: Reset Status
nl: Herstel Beginstatus

en: If you would like to start over again, press the Reset Status button to reset the bulk operation status.
nl: Indien u opnieuw wilt beginnen, druk de Herstel beginstatus knop om de beginstatus van de bulk operatie in te stellen.

en: Scanning, this could take a while
nl: Bezig met zoeken, dit kan even duren

en: There are no images to optimize.
nl: Er zijn geen afbeeldingen te optimaliseren.

en: Resume previous optimization
nl: Hervat vorige optimalisatie
